پیشنهاد سردبیر

پیش‌بینی جالب یک کارشناس از وضعیت بازار خودرو در آینده

خریداران از بازار خودرو فرار کردند

پیشرانه -بازار خودرو دیروز همچنان شاهد افزایش قیمت‌ها بود؛ اگرچه نوسان قیمت‌ها اندک بود، اما بازار…

پربازدیدترین خبرها

مقالات آموزشی تعمیر و نگهداری

پیشرانه؛ وب‌سایت تخصصی اخبار خودرو و صنایع وابسته
وب‌سایت خبری «پیشرانه» باهدف اطلاع‌رسانی صحیح و بی‌طرفانه در صنعت خودرو، معرفی خودروها و ماشین های بازار در حوزه ساخت داخل یا وارداتی راه‌اندازی شده است.
وب‌سایت خبری «پیشرانه» تلاش می‌کند به‌صورت روزانه و مستمر هر خودرو یا ماشین جدید در بازار را در کنار انتشار اخبار حوزه خودرو و صنایع وابسته منتشر کند.
همچنین در وب‌سایت پیشرانه مشخصات، اطلاعات فنی هر خودرو به همراه قیمت بازار به‌صورت کامل نیز قابل‌مشاهده است.
مقایسه خودرو یکی دیگر از بخش‌هایی است که در این سایت به‌صورت تخصصی و مستمر وجود دارد، هدف از بخش مقایسه خودرو ارائه اطلاعاتی است که بتواند خریداران را در انتخاب درست در زمان خرید خودرو کمک کند تا بتوانند انتخابی صحیح با توجه به نیازهای خود از خودرو موردنظر داشته باشند.
در ضمن بخش تعمیر و نگهداری خودرو نیز تلاش می‌کند تا با انتشار اخبار به‌صورت مکتوب و ویدئویی کمکی هرچند کوچک داشته باشد به برخی تعمیرات خودرو که قابلیت آن در منزل و از سوی صاحب خودرو یا ماشین وجود دارد.
در این سایت اخبار خودروهای معروف بازار از برندهای معتبری چون کیا، هیوندای، مرسدس بنز، بی ام و، تویوتا، لکسوس، رنو، پژو، سمند، جیلی، هوندا، مزدا، سانگ یانگ، لیفان، نیسان و نیز وجود دارد که علاقه مندان می‌توانند از آن مطلع شوند.
همچنین برای کامل‌تر بودن سایت در آینده نزدیک قسمتی برای خریدوفروش خودرو و ماشین در نظر گرفته‌شده است که تمامی خوانندگان خواهند توانست به‌صورت رایگان آگهی فروش خود را ثبت کنند.
در کنار تمامی این اخبار، شرایط فروش خودرو ، قیمت خودرو و بررسی خودرو تمامی محصولات ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و دیگر خودروسازان کشور را می‌توانید در این سایت مشاهده کنید و قیمت این محصولات را در یک نمودار قیمت خودرو به‌زودی مشاهده خواهید کرد.