مشتریان همخوانی موتور و گیربکس آریزو ۵ توربو را از اصلی ترین نقاط قوتش می دانند

شنبه - 22 آبان 1400

پیشرانه – شرکت مدیران خودرو بعد از رونمایی خودرو آریزو ۵ توربو  مورخ ۱۳ آبان ماه اقدام به برگزاری یک تست درایو با حضور تقریبا ۱۰۰ نفر از مشتریان بالقوه آن خودو در پیست آزادی نمود. بعد از انجام تست درایو مشتریان به بیان نظرات خود در مورد نسل سوم آریزو ۵ پرداختند که در مجموع بکارگیری گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته CVT  و همخوانی آن با موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو آریزو ۵ جدید از نکات قابل توجه برای مشتریان بود.

پیشرانه – شرکت مدیران خودرو بعد از رونمایی خودرو آریزو ۵ توربو  مورخ ۱۳ آبان ماه اقدام به برگزاری یک تست درایو با حضور تقریبا ۱۰۰ نفر از مشتریان بالقوه آن خودو در پیست آزادی نمود.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه » بعد از انجام تست درایو مشتریان به بیان نظرات خود در مورد نسل سوم آریزو ۵ پرداختند که در مجموع بکارگیری گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته CVT  و همخوانی آن با موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو آریزو ۵ جدید از نکات قابل توجه برای مشتریان بود.

همچنین سایر امکانات رفاهی اضافه شده به نسل سوم آریزو ۵ مانند: فرمان برقی ، اتوهلد و ترمز پارک برقی و تغییرات کلی فضای داخلی خودرو از جمله داشبورد جدید، دیسپلی ۸ اینچی مجهز به سیستم جهت یاب ، درچه های افقی سیستم تهویه مطبوع ، تنظیمات تاچ سیستم تهویه مطبوع و ترکیب چرم مشکی و فیرکربن برای بسیاری از حضار در تست درایو جذاب و مورد توجه بوده و ظاهر کابین را مدرن و جوان پسند نموده است.

خودرو آریزو ۵ توربو جدید در آبان ماه توسط مدیران خودرو با قیمت ۶۸۰ میلیون تومان عرضه گردید و شرایط فروش آن می توان به پیش پرداخت حداکثر ۵۰ درصد و اقساط تا ۶۰ ماه اشاره نمود. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مدیران خودرو مراجعه فرمایید:

https://mvmco.org/arrizo5/

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟