طرح ويژه فروش پاييز فردا موتورز با اقساط ۲۴ ماهه

پیشرانه – فردا موتورز در ادامه طرح ويژه فروش پاييز محصولات خود در آذر ماه خودروهاي FMC SX5 و FMC 511 را با اقساط ۲۴ ماهه به فروش مي‌رساند.

0

پیشرانه – فردا موتورز در ادامه طرح ويژه فروش پاييز محصولات خود در آذر ماه خودروهاي FMC SX5 و FMC 511 را با اقساط ۲۴ ماهه به فروش مي‌رساند.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» فردا موتورز در بخش‌نامه فروش آذر ماه خود، كراس اوور FMC SX5  را با پيش پرداخت ۵۰ درصدي سه مرحله‌اي و ۲۴ قسط ۱۳ ميليون توماني به فروش مي ‌رساند. اين خودرو با قيمت ۷۴۹ ميليون تومان به فروش مي‌رسد و شامل گارانتي ۵ ساله و يا يكصد هزار كيلومتري بوده و با موعد تحويل ۹۰ روزه عرضه مي‌شود.

سدان FMC 511  نيز در اين طرح با قيمت ۵۶۹ ميليون تومان و مبلغ اقساط ۹ ميليون و ۹۰۰ هزار توماني به فروش مي‌رسد. موعد تحويل سدان خودروسازي فردا در طرح مذكور ۱۲۰ روز كاري خواهد بود. لازم به ذكر است در اين طرح، اقساط هر دو خودرو بدون كارمزد دريافت مي‌شود.

فروش كراس‌اوور FMC T5، محصول جديد اين خودروسازي هم كه چندي پيش در حضور عامليت‌هاي مجاز فردا موتورز معرفي شد، به زودي و با رونمايي رسمي آن آغاز خواهد شد.

محمدرضا آريان نژاد، مدير بازاريابي اين گروه خودروسازي، در خصوص فروش محصول جديد فردا موتورز با تأكيد بر توسعه عامليت‌ها و ايجاد شرايط خريد براي ساكنين شهرهاي مختلف، گفت: با توسعه عامليت‌هاي فروش در شهرهاي متفاوت، امكان دسترسي و خريد محصولات فردا موتورز در تمام نقاط ايران فراهم شده است و با توجه به پيش بيني استقبال از كراس اوور FMC T5  اميدواريم توان پاسخگويي مناسب به درخواست‌هاي مشتريان عزيز را داشته باشيم.

او افزود: براي افزايش اطمينان مشتريان از خريد محصولات فردا موتورز، شبكه خدمات رساني گروه آماده سرويس دهي با توان حداكثري است و بسته‌هاي تخفيفي مناسبي براي خدمات پس از فروش گروه در نظر گرفته شده است. علاوه بر اين در حوزه تأمين قطعات، با توجه به توليدي بودن محصول و توانمندي ايجاد شده در حوزه داخلي سازي، امر خدمات رساني و سرويس دهي به مشتريان با شكل مناسبي قابل اجرا خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.