تحويل پيش از موعد خودروهاي FMC SX5

سه شنبه - 17 اسفند 1400

پیشرانه – شركت فردا موتورز در آستانه آغاز سال نو اقدام به تحويل پيش از موعد خودروهاي ثبت نام شده FMC SX5 كرد.

پیشرانه – شركت فردا موتورز در آستانه آغاز سال نو اقدام به تحويل پيش از موعد خودروهاي ثبت نام شده FMC SX5 كرد.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» مدير بازاريابي فردا موتورز كه پيش از اين و در نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی اردبیل از به روز شدن تحويل خودروهاي ثبت نامي و برنامه‌ريزي جهت تحويل پيش از موعد محصولات اين گروه خبر داده بود، اين بار از آغاز اين برنامه همزمان با تحويل خودروهاي FMC SX5 خبر داد.

محمدرضا آريان نژاد اعلام کرد: خوشبختانه با افزایش سفارش‌گذاري، تأمين قطعات منفصله و توليد در گروه خودروسازی فردا، شاهد شتاب گرفتن فرآیند تحویل خودروهای ثبت نامی مشتریان، حتی پیش از موعد مقرر هستیم تا جاييكه اگر ساير مشتريان تمايل به تحويل زودتر از موعد خودروهاي ثبت نامي را دارند، مي‌توانند با مراجعه به عامليت‌هاي رسمي شركت ضمن تكميل وجوه و مدارك، فرآيند تحويل خودروهاي خود را تسريع بخشند. شايان ذكر است استفاده از اين شرايط داراي محدوديت در تعداد بوده و اولويت تنها با مشترياني خواهد بود كه زودتر مدارك و وجوه واريزي خود را تكميل كرده باشند.

مدير بازاريابي فردا موتورز همچنين در خصوص خدمات پس از فروش خودروهاي تحويل شده افزود: هم اكنون عامليت‌هاي مجاز خدمات پس از فروش فردا موتورز درحال پذيرش خودرو جهت سرويس‌هاي دوره‌اي پايان سال هستند و علاوه‌بر اين خدمات رساني خودروهاي امداد و عامليت‌هاي مجاز فردا موتورز در ايام تعطيلات نوروز نيز با حداكثر ظرفيت برقرار خواهد بود تا مشتريان عزيز در ايام تعطيلات و سفرهاي نوروزي دغدغه‌اي بابت خدمات رساني به خودروهاي خود نداشته باشند.

آريان نژاد در پايان افزود:‌ فروش خودروي FMC T5 نيز كه ماه گذشته رونمايي شد به زودي آغاز شده و علاقمندان به خريد اين محصول مي‌توانند همزمان با اعلام رسمي قيمت خودرو توسط شركت، با مراجعه به نمايندگي‌هاي مجاز فردا موتورز، اين محصول را خريداري كنند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟