برگزاری نخستین جلسه کارگروه شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی در سال جدید

دوشنبه - 29 فروردین 1401

پیشرانه -نخستین جلسه کارگروه شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی در سال ۱۴۰۱ برگزار و بر بازنگری آیین نامه کارگروه، به منظور ارائه خدمات بهتر تأکید شد.

پیشرانه -نخستین جلسه کارگروه شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی در سال ۱۴۰۱ برگزار و بر بازنگری آیین نامه کارگروه، به منظور ارائه خدمات بهتر تأکید شد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، یکصد و چهلمین و یکمین جلسه کارگروه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی با حضور محمدعلی عرفانی مدیر حوزه اتومبیلرانی کانون، رامین صالح خو رئیس انجمن وسیله های نقلیه تاریخی، پیام توسل معاون اجرایی این انجمن و نماینده بازرسی پلیس راهور ناجا به همراه اعضاء کارگروه شامل نمایندگان وزارتخانه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛ صنعت، معدن و تجارت؛ ورزش و جوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست، پلیس راهور ناجا، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در محل دبیرخانه ستاد شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی (کانون جهانگردی و اتومبیلرانی) برگزار شد.

در این جلسه، ضمن بررسی دغدغه های مالکان شخصی خودروهای تاریخی و کلاسیک و راه های رفع مشکلات موجود، مقرر شد در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به متقاضیان و ایجاد سهولت در دریافت پلاک تاریخی، آیین نامه و ورند اجرایی کارگروه صیانت از وسایل نقلیه تاریخی مورد بازبینی و بازنگری قرار گیرد.

دارندگان و مالکان وسیله‌های نقلیه تاریخی با قدمت حداقل ۳۰ سال و دارای اصالت کالبدی و سلامت فنی، می‌توانند برای ثبت‌نام خودرو در سامانه دریافت پلاک و شناسنامه تاریخی به نشانی اینترنتی www.taci.ir مراجعه کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟