پيام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا به مناسبت روز كارگر

یکشنبه - 11 اردیبهشت 1401

پیشرانه – مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در پيامي فرا رسيدن روز جهاني كارگر را به جامعه بزرگ كارگري كشور به ويژه كارگران شريف و زحمتكش گروه خودروسازي سايپا تبريك گفت.

پیشرانه – مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در پيامي فرا رسيدن روز جهاني كارگر را به جامعه بزرگ كارگري كشور به ويژه كارگران شريف و زحمتكش گروه خودروسازي سايپا تبريك گفت.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه»،در پیام محمدعلي تيموري؛ مديرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه خودروسازي سايپا آمده است:

 یازدهم اردیبهشت ماه؛ روز جهانی کار و کارگر را به کارگران خدوم و زحمتکش ایران اسلامی به ویژه جامعه بزرگ کارگری گروه خودروسازی سایپا، تبریک عرض می كنم؛ بدون تردید، نقش مهم و تاثیرگذار کارگران گروه خودروسازي سايپا در پيشبرد اهداف و توسعه صنعت خودرو كشور بی بدیل و انکارناپذیر است.

از اين رو اميدوارم در سالي كه به «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام گذاري شده است، كارگران اين مجموعه هم راستا با شعار سال و منویات مقام معظم رهبری، تلاش مضاعف داشته باشند تا بتوان در مسير رشد و تعالي صنعت خودرو گام هاي محكم تر و اساسي تر برداشت.

گروه خودروسازي سايپا، با برخورداري از كارگران دلسوز و متعهد، تلاش مي كند كه نقش خود را در كمك به اقتصاد ملي و ايجاد اشتغال به نحو مطلوب ایفا كند. بدین جهت در سایه همراهي، همدلی و مشارکت بین کلیه بخش هاي گروه خودروسازي سايپا،  مجموعه هاي تابعه، زنجيره توليد و خدمات پس از فروش مي توان در راستاي تحقق اهداف ترسيم شده، حركت كرد.

رجاء واثق دارم که با روحیه جهادی در فرهنگ جامعه کارگری کشور، دستاوردهاي ارزشمند و غرور آفريني حاصل و صنعت خودرو كشور كه سال ها مورد شديدترين تحريم ها واقع شده است، سربلند شود و رضايت كامل مردم از خودرو ايراني به دست آيد.

ضمن تبریک مجدد روز جهانی کاروکارگر، از درگاه خداوند متعال، برای همه كارگران عزيز كشورمان سلامتي و موفقیت روزافزون مسالت می کنم.

                                                                                                                   محمد علی تیموری

                                                                                   مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟