همکاری گسترده سایپایدک و انجمن قطعه سازان در بازارچه قطعات یدکی

دوشنبه - 23 خرداد 1401

پیشرانه – مديرعامل سایپایدک گفت: طبق توافق با انجمن قطعه سازان، امکان استفاده از بازارچه قطعات یدکی فراهم شده است.

پیشرانه – مديرعامل سایپایدک گفت: طبق توافق با انجمن قطعه سازان، امکان استفاده از بازارچه قطعات یدکی فراهم شده است.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» سیدمحمدرضا موسوی در نشست مشترک مدیران ارشد سایپایدک و انجمن قطعه سازان همگن که در محل بازارچه قطعات یدکی سایپا برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: طبق توافق با انجمن قطعه‌سازان، امکان استفاده از این مجموعه برای اعضای انجمن فراهم شده که موجب هم افزایی بیشتر در راستای عرضه مستقیم قطعات اصلی و با کیفیت به مشتريان خواهد شد.

مدیرعامل سایپایدک ادامه داد: به منظور استفاده از ظرفیت های موجود در بازار، بازارچه قطعات یدکی سایپا راه اندازی شد که در ادامه ، با استفاده از ظرفیت شبکه نمایندگی ها، بازارچه‌های منطقه ای در سراسر کشور راه‌اندازی خواهد شد.

او با تاکید بر ضرورت رعایت کیفیت در قطعات یدکی سایپا، ادامه داد: به منظور گسترش همکاری با انجمن قطعه‌سازان، فرایندهای همکاری دوجانبه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

در ادامه این نشست، محمدرضا نجفی منش، رئيس انجمن قطعه سازان همگن در سخنانی گفت: با اقدام خوب سایپایدک در راه اندازی بازارچه قطعات یدکی، امکان خوبی برای گسترش سهم بازار انجام شده و انجمن قطعه سازان از این اقدام حمایت می کند.

او ادامه داد: حضور قطعه سازان در این بازارچه فرصت خوبی برای گسترش کسب و کار قطعه سازان است و می تواند به رونق کسب و کار کمک کند.

نجفی‌منش خاطرنشان کرد: با انجام کار مشترک با سایپایدک و حضور قطعه‌سازان در بازارچه قطعات یدکی، قطعا گام بزرگی در راستای گسترش فرهنگ استفاده از قطعات اصلی برداشته می‌شود .

او افزود: با گسترش روز افزون استفاده از بسترهای خرید و فروش جدید مانند فروش آنلاین، فرصت خوبی برای فروش قطعات یدکی فراهم شده و نیازمند این است که براي جلب اعتماد مشتری، در این زمینه فرهنگ‌سازی شود.

در ادامه این نشست، علی مرادی عضو هیأت مدیره سایپایدک ، در سخنانی با اشاره به شبکه گسترده خدمات و عوامل فروش قطعه، گفت: راه اندازی بازارگاه موجب شد که سایپایدک خلأ بازار و نقدینگی را پر کند؛ ضمن اینکه از این طریق توانستیم سهم بازار را گسترش دهیم. در عین حال شبکه نمایندگی ها و عوامل فروش قطعه، ابزار اصلی و مهم فعالیت ما در زمینه فروش قطعات یدکی هستند.

در بخشی از اين نشست، احمدی مدیرعامل شرکت اطلس پمپ سپاهان و رئیس انجمن قطعه سازان استان اصفهان ضمن استقبال از طرح‌های نوین سایپایدک در زمينه گسترش سهم بازار قطعات يدكي، آمادگی قطعه‌سازان استان اصفهان را برای همکاری مشترک در طرح‌های سایپا یدک اعلام كرد.

حقیقی، عضو انجمن قطعه‌سازان استان گیلان نيز ایجاد زیرساخت بازارگاه قطعات توسط شرکت سایپایدک را گام مهمی در راستای رونق کسب و کار قطعه سازان دانست و گسترش اين زيرساخت را موجب جلب مشاركت بيشتر قطعه‌سازان و رونق توليد برشمرد.

لازم به ذکر است اعضای انجمن قطعه سازان همگن در بازدید از بازارچه قطعات یدکی سایپا در جریان چگونگی فعالیت این بازارچه قرار گرفتند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟