تمجید سفیر نیکاراگوئه از طراحی ری‌را

یکشنبه - 6 شهریور 1401

پیشرانه – سفیر جمهوری نیکاراگوئه در ایران گفت: جدیدترین محصول ایران خودرو از زیبایی و کیفیت خوبی در مقایسه با مدل‌های مشابه برخوردار است.

پیشرانه – سفیر جمهوری نیکاراگوئه در ایران گفت: جدیدترین محصول ایران خودرو از زیبایی و کیفیت خوبی در مقایسه با مدل‌های مشابه برخوردار است.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» ایساک لنین براووجین در بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو افزود: اتفاقات و اقدامات شگفت انگیزی در خودروسازی ایران صورت گرفته است و خودرو ری‌را یکی از آن هاست.
وی ادامه داد: نمایشگاه تحول صنعت خودرو، فرصتی را فراهم کرد تا از نزدیک در جریان دستاوردهای صنعت خودرو ایران قرار بگیریم و شاهدیم که این صنعت از توانایی و ظرفیت مطلوبی برخوردار است.
سفیر نیکاراگوئه ادامه داد: این توسعه و پیشرفت و این همه تنوع باعث شگفتی من شده است.
براووجین با بیان این‌که تحریم هم مانع توسعه صنعت خودرو ایران نشده است، افزود: محصولات عرضه شده در این نمایشگاه به خوبی نشان می دهد که صنعت خودروسازی ایران حتی با وجود تحریم،مسیر خود را روز به روز با پیشرفت بیش تر و تولید محصولات مدرن تر ادامه می دهد.
سفیر نیکاراگوئه به طراحی خودروی ری را اشاره کرد و در ادامه گفت: طراحی خودروی برقی تارا نیز توسط مهندسان ایران خودرو نشان از توانایی این مجموعه دارد.
وی گفت: نیکاراگوئه فاقد خودروسازی است و امیدوارم فرصتی برای همکاری با ایران خودرو فراهم شود و اگر این اتفاق بیفتد قطعا محصولات این خودروساز در بازار کشور ما بی رقیب خواهد بود.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟