رکورد تولید سال گذشته در ایران خودرو دیزل شکسته شد

سه شنبه - 29 شهریور 1401

پیشرانه – با برنامه‌ریزی و تلاش‌های صورت گرفته در ایران خودرو دیزل، رکورد تولید سال گذشته این شرکت شکسته شد.

پیشرانه – با برنامه‌ریزی و تلاش‌های صورت گرفته در ایران خودرو دیزل، رکورد تولید سال گذشته این شرکت شکسته شد.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، ایران خودرو دیزل با افزایش ظرفیت‌های تولیدی، توسعه محصولات و عبور از بحران‌های مالی و اقتصادی، تبدیل به سودده‌ترین خودروساز کشور شده است.
این شرکت توانسته با ایجاد شرایط پایدار در تولید، خودروهای ناقص را حذف کرده و در شهریورماه، تولید را به صورت کامل و بدون کسری قطعه ادامه دهد.

در پی قدردانی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو بابت به ثمر نشستن تلاش‌های بی‌وقفه مدیران و کارکنان ایران خودرو دیزل، مدیرعامل این شرکت از پیام دلگرم کننده وی قدردانی کرده است.
در پیام جواد توسلی مهر به مهدی خطیبی آمده است:

در پی پیام دلگرم‌کننده، مشفقانه و توجه ویژه جنابعالی که از ابتدای حضورتان در گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به این شرکت داشته‌اید و به مناسبت موفقیت شرکت ایران خودرو دیزل در گذار از دوران رکود و ورشکستگی، اینجانب به‌عنوان مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل و به نیابت از تمامی همکارانم، ضمن تبریک کسب این موفقیت اعلام می‌دارم که دست‌یابی به این مهم، جز با اتحاد، همراهی، درایت و مدیریت جنابعالی و تمامی مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و  همت همکاران عزیز در شرکت ایران خودرو دیزل، میسر نشده و استمرار آن جز با حمایت و همدلی همیشگی، امکان‌پذیر نخواهد بود.

اینجانب بر این باورم که رونق دوباره تولید و گذار از رکود و خروج از ورشکستگی شرکت ایران خودرو دیزل جز با اعتقاد به آموزه‌های الهی و قرآن کریم در زمینه عبور از شرایط دشوار میسر نمی‌شود و مصداق بارز آن آیه شریفه «اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً» است.

خوش‌بختانه در دوران اخیر و در سایه توجه به منویات مقام معظم رهبری و با تکیه بر کلیدواژه «تولید» به عنوان رمز موفقیت شرکت ایران خودرو دیزل، تمام تلاش مجدانه مجموعه کارکنان و مدیران این گروه صنعتی، علاوه بر افزایش تولید و تنوع محصولات، معطوف به کیفیت و ارتقای سطح رضایتمندی مردم عزیز ایران، به عنوان صاحبان اصلی این صنعت نیز بوده است.

ان‌شاءالله با درایت و همراهی جنابعالی، شاهد تداوم موفقیت‌های بیشتر و بیشتر در حوزه‌های مختلف تولید، توسعه محصولات جدید و ارتقای کیفیت محصولات بوده و  با حرکت در مسیر سودآوری و دسترسی به پیشرفت‌های دانش بنیان و در راستای شعار «یک گروه یک هدف»، گروه صنعتی ایران خودرو همچون گذشته به عنوان سرآمد صنعت خودرو کشور در آسمان صنعت این مرز و بوم بدرخشد.

در خاتمه بر عهد خود با خدا و مردم فهیم کشور پر افتخار ایران می‌مانیم و در سایه توجهات ائمه معصومین علیهم السلام و حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که این روزها با نام اربعین شهادت ایشان مزین شده و تشکر از همه همکاران خود در مجموعه بزرگ و معظم ایران خودرو و به‌خصوص همکاران اینجانب در شرکت ایران خودرو دیزل از شخص جنابعالی به‌خاطر تلاش و همکاری و دلسوزی که نقشی کاملا برجسته در تمام موفقیت‌های کل گروه به‌خصوص ایران خودرو دیزل داشته اید تشکر ویژه‌ای داریم.

باشد که نام گروه صنعتی ایران خودرو به‌عنوان نماد پیشرفت صنعتی در اقصا نقاط کشور عزیزمان و در سطح بین الملل بدرخشد، که این مهم کاملا دست یافتنی بوده و رسیدن به قله های پر افتخار پیشرفت و ترقی با وجود حمایت‌های همه دلسوزان و شخص جنابعالی دور از دسترس نخواهد بود.

جواد توسلی‌مهر
مدیرعامل ایران خودرو دیزل

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟