حضور بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ اکیپ امدادی فعال در سراسر ایران

دوشنبه - 29 اسفند 1401

پیشرانه -امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۴۰۲، ۸۰ هزار كیلومتر از محورهای مهم كشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد.

پیشرانه -امداد خودرو سایپا در طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۴۰۲، ۸۰ هزار كیلومتر از محورهای مهم كشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، کامبیز قلی زاده مدیرعامل شرکت امدادخودروسایپا با اعلام این خبر گفت: در این طرح كه از ۲۴ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ شروع و تا ۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ادامه دارد تمامی جاده و محور های مهم كشور خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی تحت پوشش خدمات امدادگران، خدمت رسانان و تعمیرکاران شركت امدادخودروسایپا و نمایندگی های مجاز سایپا قرار می گیرد.

قلی زاده افزود: در طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا که امسال با تدبیر مدیران عامل شرکت های سایپا و ایران خودرو به صورت مشترک برگزار شد بیش از ۳ هزار و ۵۰۰  ناوگان امدادی دو شرکت به صورت كشیك و ۳۲ پایگاه ثابت شبانه روزی در سراسر ایران پهناور فعالیت دارند.

او استفاده از ظرفیت های شبکه دو شرکت را ارزشمند دانست و گفت: با مطالعات گسترده ای كه برای تحلیل شبكه خدمات امدادی صورت گرفته چیدمان پایگاه های ثابت و سیار استقراری به نحوی است كه در كوتاه ترین زمان خدمات امدادی به امداد خواهان ارائه می شود.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا گفت: تجربه ارائه ۴۲ سال خدمات امدادی به ما کمک کرده است که جهت افزایش رضایت مشتریان و كاهش زمان انتظار دریافت خدمات امدادی به هموطنان موفقیت های بیشتری کسب کنیم؛ در این راستا آموزش های فنی گسترده به امدادگران، افزایش گروه های کنترل و نظارت، استاندارد سازی استقرار پایگاه های امدادی، استفاده از روش های نوین ارتباطی با مخاطب و نصب سیستم های هوشمند بر روی ناوگان خدمات امدادی با موفقیت انجام شده است.

قلی زاده به نظارت دقیق حضوری و سیستمی بر خدمات ارایه شده توسط ناوگان امدادخودرو در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور و نمایندگی‌های مجاز اشاره کرد و گفت: این پایش‌ها که همواره انجام می شود در زمان  برگزاری طرح خدمات و امداد نوروزی به منظور رفاه حال هموطنان با دقتی مضاعف انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است، شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و وب سایت www.emdadsaipa.ir  آماده ارائه خدمات خودرویی به مشتریان و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟