وی با اشاره به وجود رقبای زیاد در بازار خودروهای تجاری اظهار کرد: باید با عرضه محصولات جدید و به روز و با کیفیت و استاندارد در جهت رضایت مشتریان حرکت کنیم.
عظیمی ضمن تاکید بر تمرکز بر فعالیت های توسعه ای و تحقیقاتی ادامه داد: باید با مطالعه نسبت به تامین نیاز بازار و مردم به خودروهای کار و تجاری و مسافری اقدام کنیم.
وی تصریح کرد: کاهش مصرف سوخت خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین از جمله مطالبات مردم و مسوولان است که در این زمینه باید بتوانیم اقدامات موثری را به نتیجه برسانیم.
عظیمی ضمن قدردانی از عملکرد شرکت ایران خودرو دیزل، اظهار کرد: در این مجموعه تصمیمات شجاعانه و کارهای موثر و بزرگی در شرایط سخت اقتصادی و تحریم اتخاذ شده که می تواند الگویی برای سایر شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو و صنعت خودروهای تجاری باشد.
وی تصریح کرد: با عزم جهادی و تصمیمات مدبرانه و با تلاش مجاهدانه کارکنان تولید، ایران خودرو دیزل مانند گذشته باید در زمینه تامین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی سرآمد بوده و مسیر توسعه را به خوبی طی کند.
گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به همراه تهرانی، قائم مقام ارشد و شیخ زاده، قائم مقام تامین و تولید و توسعه محصول این گروه، از خطوط تولید ایران خودرو دیزل بازدید کرد.