لباس امداد بر تن کلوت

سه شنبه - 31 مرداد 1402

پیشرانه – با تجهیز و آماده‌سازی تعدادی از خودروهای کلوت، فعالیت این پیکاپ آفرودی نیز در ناوگان امداد خودرو مکث موتور آغاز شد.

پیشرانه – با تجهیز و آماده‌سازی تعدادی از خودروهای کلوت، فعالیت این پیکاپ آفرودی نیز در ناوگان امداد خودرو مکث موتور آغاز شد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، شرکت مکث موتور که در حال حاضر با خودروهای کلوت و تیارا در بازار حضور دارد، جهت آسودگی خاطر مشتریان محترم و گسترش خدمات امداد سیار و جاده‌ای، پیکاپ کلوت را نیز به ناوگان امداد خودرو اضافه کرد.

انتخاب خودرو کلوت مکث موتور به عنوان یک پیک‌آپ دودیفرانسیل برای امداد خودرو، علاوه بر ارائه فضای مناسب جهت حمل ابزار و تجهیزات مورد نیاز امداد سیار، قابلیت خدمت‌رسانی در شرایط نامساعد جوی و مناطق صعب‌العبور را نیز میسر کرده است. این پیکاپ آفرودی مجهز به پیشرانه ۲.۴ لیتر توربوشارژ میتسوبیشی به قدرت ۲۱۵ اسب بخار و گشتاور ۳۲۰ نیوتن‌متر است که در دو نوع دنده ای و اتوماتیک (با گیربکس ۶ سرعته) به بازار عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است که خدمات امداد خودرو شرکت مکث موتور در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، قزوین و قائمشهر ارائه می‌شود و البته به زودی و با افزایش تعداد ناوگان، امکان ارائه خدمات در شهرهای دیگر نیز فراهم خواهد شد. مشتریان محترم مکث موتور می‌توانند در صورت نیاز، از طریق تماس با شماره تلفن ۱۶۶۰ جهت ثبت درخواست امداد خودرو اقدام نمایند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟