قیمت کراس اوورهای جتا مشخص شد

دوشنبه - 15 آبان 1402

پیشرانه – سازمان حمایت قیمت قطعی کراس اوورهای جتا را در مبادی ورودی و برای مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی تعیین کرد.

پیشرانه – سازمان حمایت قیمت قطعی کراس اوورهای جتا را در مبادی ورودی و برای مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی تعیین کرد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» به نقل از آخرین خودرو ، در حال حاضر کراس اووری VS5 و VS7 نشان جتا توسط شورای رقابت در مبادی ورودی کشور قیمت گذاری شده اند. بر اساس اطلاعات موجود و سابقه عرضه خودروهای وارداتی، به اعداد اعلام شده حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد اضافه می شود.

جتا VS5 به عنوان ارزان ترین کراس اوور این خودروساز چینی یک میلیارد و ۶۹۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. همچنین جتا VS7 هم قیمت قطعی دو میلیارد و ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را در مبادی ورودی دارد. در حال حاضر در دوره جدید ثبت نام متقاضیان سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، کراس اوورهای جتا توسط ماموت خودرو عرضه می شوند.

جدول قیمت کراس اوورهای جتا شرکت ماموت خودرو به شرح زیر است و در آینده هزینه های جاری به آن اضافه خواهد شد.

نام خودرو قیمت قطعی در مبادی ورودی (تومان)
جتا VS5 ۱.۶۹۵.۷۰۰.۰۰۰
جتا VS7 ۲.۰۲۲.۵۰۰.۰۰۰

جتا VS5 و VS7 هر دو از یک پلتفرم استفاده می کنند و شباهت های زیادی به هم دارند. جتا VS7 کمی از VS5 کشیده تر است و ابعاد بزرگتری را دارد. پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژر فولکس واگن که فناوری خنک کاری هوای ورودی به محفظه احتراق را به کمک آب دارد (Air to Water)، قدرت ۱۴۸ اسب بخار را با گشتاور ۲۵۰ نیوتن متر تولید می کند. حداکثر گشتاور این پیشرانه از ۱۷۵۰ دور در دقیقه در دسترس راننده است و توان از طریق جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک AT ساخت کمپانی آیسین به چرخ های جلو می رسد.

این کراس اوورهای جتا به سانروف برقی، دوربین عقب، تهویه اتوماتیک دوکاناله، گرمکن صندلی های جلو، صندلی برقی راننده، جلو آمپر دیجیتال با قابلیت شخصی سازی، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی، شارژر بی سیم تلفن همراه، رینگ آلومینیومی ۱۸ اینچی، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، سنسور پایش باد تایرها، فرمان کمکی برقی، فناوری LED چراغ ها، سنسور نور، سنسور باران، محدودکننده سرعت، کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری اتوماتیک، تریم داخلی چرم و پارچه، چراغ روشنایی روز و… مجهز هستند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟