فروش اعتباری پژو پارس و پژو۴۰۵ از سوی ایران خودرو آغاز شد

پنجشنبه - 10 بهمن 1398

پیشرانه – ایران خودرو از فروش اعتباری پژو پارس و پژو۴۰۵ برای تنظیم بازار خبر داد.

پیشرانه – ایران خودرو از فروش اعتباری پژو پارس و پژو۴۰۵ برای تنظیم بازار خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» فروش فوری اعتباری محصولات ایران خودرو امروز ۱۰ بهمن ماه آغاز خواهد شد و این شرکت خودروهای پژو۴۰۵ و پژو پارس Tu5 را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند.

بر اساس اعلام ایران خودرو پژو پارس Tu5 را در رنگ های سفید، نقره ای، خاکستری و مشکی با قیمت مصوب ۸۵ میلیون ۵۰۰ تومان با پیش پرداخت ۷۶ میلیون ۶۷۰ هزار تومان طی دو فقره چک به مبلغ ۵ میلیون  ۱۶۲ هزار تومان در تاریخ سر رسید پانزدهم مرداد ماه سال ۹۹ و پانزدهم بهمن ماه سال ۹۹ در روز پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه به فروش می رساند.

همچنین این شرکت پژو ۴۰۵ در رنگ های نقره ای و خاکستری متالیک را با قیمت مصوب ۶۳ میلیون ۱۵۸ هزار ۴۰۰ تومان با پیش پرداخت ۵۶ میلیون ۹۷۰ هزار تومان طی دو فقره چک به مبلغ ۳ میلیون ۸۳۶ هزار تومان در تاریخ سر رسید پانزدهم مرداد ماه سال ۹۹ و پانزدهم بهمن ماه سال ۹۹ در روز پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه به فروش می رساند.

گفتنی است زمان تحویل این خودروها در فروش فوری اقساطی ۳۰ روز بعد از تاریخ ارائه و تائید نهایی چک‌ها تعیین شده است و خودرو های تحویلی تا پایان اقساط در رهن ایران خودرو خواهد بود.

پژو ۴۰۵ در بخش فنی از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱۷۶۱ بهره می‌برد که قادر است ۱۰۰ اسب بخار قدرت در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و ۱۵۳ نیوتن متر گشتاور را در ۳۰۰۰ دور در دقیقه تولید نماید. این موتور فرانسوی الاصل که همه ما آن را با نام XU7JP/L3 می‌شناسیم، نیروی تولیدی خود را از طریق یک گیربکس ۵ سرعته به چرخ‌های جلو منتقل می‌نماید تا این سدان ۱۱۰۰ کیلوگرمی بتواند در عرض ۱۱ ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت دست یابد. طبق اعلام شرکت سازنده مصرف سوخت ترکیبی پژو ۴۰۵ برابر با ۹ لیتر در هر صد کیلومتر است.

پژو پارس Tu5 در بخش فنی از یک پیشرانه ۱۵۸۷ سی‌سی ۴ سیلندر قرار دارد که با نام TU5 شناخته می‌شود. این پیشرانه توان تولید ۱۰۸ اسب بخار قدرت در ۵۶۰۰ دور در دقيقه و ۱۴۲ نيوتن‌متر گشتاور در ۴۰۰۰ دور در دقيقه را دارد. نیروی تولیدی پیشرانه پژو پارس LX از طریق یک گیربکس ۵ دنده دستي (BE3) به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود تا این سدان ۱۱۸۵کیلوگرمی بتواند طی زمان ۱۳.۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر برساعت دست یابد.

همچنین جدول فروش اعتباری پژو پارس و پژو۴۰۵ به شرح زیر است.

فروش اعتباری پژو پارس و پژو۴۰۵

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟