مرحله جدید عرضه خودروهای وارداتی با اضافه شدن یک مدل جدید خودرو آغاز شد + جدول دی ۱۴۰۲

یکشنبه - 24 دی 1402

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی از عصر روز شنبه مورخ ۲۳ دی‌ماه بازگشایی شده و امکان ثبت سفارش برای ۱۱ خودروی وارداتی را در دسترس متقاضیان قرار داده است. این مرحله تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه ادامه داشته و به محض ورود به روز سه‌شنبه، سامانه غیرفعال می‌شود. در این […]

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی از عصر روز شنبه مورخ ۲۳ دی‌ماه بازگشایی شده و امکان ثبت سفارش برای ۱۱ خودروی وارداتی را در دسترس متقاضیان قرار داده است. این مرحله تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه ادامه داشته و به محض ورود به روز سه‌شنبه، سامانه غیرفعال می‌شود.

در این نوبت از عرضه خودروهای وارداتی، تنها آن دسته افرادی قادر به انتخاب خودرو هستند که در اسفندماه سال گذشته با بلوکه سازی ۵۰۰ میلیون تومان پول، ثبت‌نام کرده و نوبت‌دهی شده‌اند. به عبارت بهتر، امکان ثبت سفارش برای متقاضیان جدید وجود ندارد.

خودروهای عرضه‌شده در این مرحله متعلق به ۵ شرکت وارداتی هستند. هشت محصول به طور قطعی قیمت‌گذاری شده (بدون احتساب هزینه‌های جانبی) و ۳ محصول با قیمت علی‌الحساب در دسترس متقاضیان قرار دارند. هر متقاضی می‌تواند سه اولویت را از مجموعه خودروهای موجود در ویترین انتخاب کند.

خودروهای قابل سفارش در این طرح شامل تیپ ۲ و ۳ چانگان CS35 پلاس و چانگان CS55 پلاس سایپا، جیلی آزکارا فردا موتور، بستیون T77 بهمن موتور، ونوسیا D60 پلاس، ونوسیا استار و ونوسیا بیگ وی مکث موتور با قیمت قطعی و همین‌طور خودروهای جی ای سی GS3، جی ای سی امپو و جی ای سی امکو راساموتور خاورمیانه با قیمت علی‌الحساب می‌شوند. قیمت این خودروها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط فروش خودروهای وارداتی در دی ۱۴۰۲

 

خودروهای وارداتی با قیمت فروش قطعی در مبادی ورودی
نام خودرو واردکننده قیمت فروش در مبادی ورودی
چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ سایپا ۸۴۹.۶۲۰.۰۰۰ تومان
چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ سایپا ۹۰۴.۴۷۰.۰۰۰ تومان
چانگان CS55 پلاس سایپا ۱.۱۱۷.۷۰۰.۰۰۰ تومان
جیلی آزکارا فردا موتور ۱.۵۳۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان
بستیون T77 بهمن موتور ۱.۶۵۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان
ونوسیا D60 پلاس مکث موتور ۱.۵۰۶.۲۰۰.۰۰۰ تومان
ونوسیا استار مکث موتور ۱.۹۴۰.۵۰۰.۰۰۰ تومان
ونوسیا BigV مکث موتور ۱.۶۷۶.۷۰۰.۰۰۰ تومان

 

خودروهای وارداتی با قیمت فروش علی الحساب در مبادی ورودی
نام خودرو واردکننده قیمت فروش علی الحساب در مبادی ورودی
جی ای سی GS3 راساموتور خاورمیانه ۱.۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
جی ای سی امپو راساموتور خاورمیانه ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
جی ای سی امکو راساموتور خاورمیانه ۱.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟