مدیر بازاریابی شرکت ماموت خودرو اعلام کرد

خانواده محصولات وارداتی برند جتا در نمایشگاه خودرو تهران حضور خواهند داشت

دوشنبه - 9 بهمن 1402

پیشرانه – بابک چهارباشیان، مدیر بازاریابی این شرکت، در توضیح این خبر گفت: شرکت ماموت خودرو از ابتدای تأسیس، مسئولیت واردات خودروهای فلوکس واگن را به بازار ایران بر عهده داشت. وی افزود: بعد از شروع تحریم های اقتصادی در سال ۹۷ واردات این محصولات آلمانی به ایران متوقف شد. در دوره جدید واردات، شرکت […]

پیشرانه – بابک چهارباشیان، مدیر بازاریابی این شرکت، در توضیح این خبر گفت: شرکت ماموت خودرو از ابتدای تأسیس، مسئولیت واردات خودروهای فلوکس واگن را به بازار ایران بر عهده داشت.
وی افزود: بعد از شروع تحریم های اقتصادی در سال ۹۷ واردات این محصولات آلمانی به ایران متوقف شد. در دوره جدید واردات، شرکت ماموت خودرو، یکی از گروه محصول های زیرمجموعه فولکس واگن را برای واردات به کشور انتخاب کرده است.
چهارباشیان افزود: برند جتا حاصل همکاری مشترک فولکس واگن Volks wagen و Faw است که در سال ۲۰۱۹ در سایت تولیدی این شرکت در چین متولد شد. این خانواده سه محصول سواری متشکل از دو کراس اوور با نام های VS5 و VS7 و یک سدان با نام VA3 دارد که بر روی پلتفرم محصولات فولکس واگن بنا شده و از قوای محرکه مشابهی با محصولات برند مادر بهره می‌برد.
شرکت ماموت خودرو در سالن گروه ماموت در اتواکسپو تهران در شهر آفتاب از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟