معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در حاشیه بازدید از غرفه بهمن در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان:

باید از ظرفیت محصولات سنگین گروه بهمن استفاده کرد

چهارشنبه - 18 بهمن 1402

پیشرانه – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: از ظرفیت محصولات تجاری سنگین گروه بهمن می توان در حوزه حمل و نقل محصولات معدنی استفاده کرد. امیر حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در حاشیه بازدید از غرفه محصولات تجاری بهمن در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان با تاکید بر اینکه کرمان […]

پیشرانه – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: از ظرفیت محصولات تجاری سنگین گروه بهمن می توان در حوزه حمل و نقل محصولات معدنی استفاده کرد.

امیر حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در حاشیه بازدید از غرفه محصولات تجاری بهمن در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان با تاکید بر اینکه کرمان یک استان معدنی به شمار می رود، افزود: می توان از ظرفیت خودروهای تجاری سنگین گروه بهمن در این حوزه استفاده کرد.
وی افزود: گروه بهمن می تواند با برگزاری رویدادهای تخصصی برای شرکت های حاضر در استان، نسبت به معرفی توان و ظرفیت محصولات سنگین خود اقدام نماید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان بر ضرورت تعداد خدمات پس از فروش نمایندگی شرکت های خودروساز تاکید و خاطرنشان کرد: گروه بهمن ظرفیت های مناسبی برای ارائه فروش و خدمات پس از فروش دارد و می تواند مشتری خود را در استان جذب کند.
گفتنی است؛ گروه بهمن با طیف متنوعی از محصولات تجاری خود در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان حضور یافته است.

در این نمایشگاه بهمن دیزل در دسته خودروهای تجاری کشنده ۵۶۰ اسب بخاری بایکX9، کامیون فورس ۶تن و ۱۲ تن، کامیون امپاور BD300 و مینی بوس پگاسوس را در معرض دید دوست‌داران خودروهای تجاری قرار داده است.
شرکت سیبا موتور تنها نماینده انحصاری FAW در ایران نیز با کشنده‌های سری J6 وJ7 حضور پیدا کرده و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفته است.

گروه بهمن با طیف متنوعی از محصولات تجاری خود با حضور در نمایشگاه بین‌المللی خودرو کرمان که از ۱۷ تا ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نمایشگاه جنوب شرق برگزار می شود در سالن شهدای مس پذیرای عموم علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟