حضور کرمان موتور در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست

یکشنبه - 13 اسفند 1402

پیشرانه – کرمان موتور با اولین محصول انحصاری و برقی خود در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست شرکت کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت کرمان موتور، در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، این شرکت با خودروهای ایگل برقی، JS6 پلاگین هیبرید و تاکسی برقی کرمان موتور حضور دارد. کی‌ام‌سی ایگل نخستین محصول احتصاصی کرمان موتور بر پایه […]

پیشرانه – کرمان موتور با اولین محصول انحصاری و برقی خود در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کرمان موتور، در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، این شرکت با خودروهای ایگل برقی، JS6 پلاگین هیبرید و تاکسی برقی کرمان موتور حضور دارد.

کی‌ام‌سی ایگل نخستین محصول احتصاصی کرمان موتور بر پایه پلتفرم PS1 است که علاوه بر نسخه بنزینی، نسخه برقی آن نیز با همکاری شرکت مپنا تولید شده است. ایگل برقی به یک موتور الکتریکی ۱۲۰ کیلو وات مجهز است و می‌تواند بیش از ۳۰۰ کیلومتر را با یکبار شارژ طی کند.

باتری ۴۱ کیلووات ساعتی این مدل در کف اتاق قرار گرفته تا فضای صندوق عقب کاهش پیدا نکند. با شارژر سریع می‌توان ظرف ۴۵ دقیقه بین ۱۰ تا ۸۰ درصد باتری را شارژ کرد پ همچنین شارژ کامل باتری با شارژر معمولی نیز ۵.۵ ساعت طول می‌کشد.

این خودرو به عنوان نخستین خودروی اختصاصی برقی کرمان موتور در نمایشگاه محیط زیست که از ۱۳ الی ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود قابل بازدید است.

باز کردن گالری تصاویر

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟