طرح ویژه خدمات رسانی به لاماری سواران در نوروز ۱۴۰۳

شنبه - 26 اسفند 1402

پیشرانه –  مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور از برگزاری طرح ویژه نوروزی این شرکت از تاريخ ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردين۱۴۰۳ خبر داد و افزود: همزمان با شروع سال جدید و آغاز تعطیلات نوروزی، بسیاری از هم‌وطنان با خودروهای شخصی عازم جاده‌ها می‌شوند. یکی از دغدغه‌های رانندگان خرابی خودرو و ماندن کنار […]

پیشرانه –  مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور از برگزاری طرح ویژه نوروزی این شرکت از تاريخ ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردين۱۴۰۳ خبر داد و افزود: همزمان با شروع سال جدید و آغاز تعطیلات نوروزی، بسیاری از هم‌وطنان با خودروهای شخصی عازم جاده‌ها می‌شوند. یکی از دغدغه‌های رانندگان خرابی خودرو و ماندن کنار جاده است که اضطراب و استرس ناشی از آن شاید منجر به کاهش لذت و خوشی‌های سفر شود.

شیران ادامه داد: هدف از برگزاری طرح  ویژه خدمات رسانی به مشتریان لاماری در ایام نوروز، تسهيل خدمات‌دهی به مالکان خودرو لاماری از طريق تامين و ارسال سريع قطعات يدكی و امدادی مورد نيازشان است كه اميدواريم در انتهای اين طرح با بهبود شاخص‌های عملكردی‌مان بتوانيم شاهد افزايش رضايتمندی مشتريان در رابطه با شبكه خدمات پس از فروش باشيم.

مدیر خدمات پس از فروش آرین پارس موتور در خصوص طرح خدمات‌دهی و امدادرسانی نوروزی شرکت آرین پارس موتور گفت: این طرح از ۲۸ اسفند ماه آغاز می‌شود و تا ۱۴ فررودین ۱۴۰۳ ادامه خواهد یافت. ۲۷ نمایندگی در ۱۹ استان کشور به صورت شیفت فوق‌العاده شبانه‌روزی و ۲۴ساعته، آماده ارائه خدمات هستند و مشتریان شرکت آرین پارس موتور ضمن بهره‌مندی از ظرفیت پایگاه‌های ثابت، در ۲۱ نقطه کشور از خدمات امدادی ناوگان سیار لاماری نیز بهره‌مند خواهند شد.

شیران با اشاره به اینکه  استفاده از خدمات اياب و ذهاب در اين طرح برای مشتريان به صورت كاملا رايگان است گفت: به منظور رفاه بيشتر مشتريان در نظر داريم نظارت‌های حضوری و سيستمی بر پايگاه‌های ثابت امدادي و ناوگان امداد سيارمان را در تعطيلات نوروزي با دقت بيشتری انجام دهیم.»

در ادامه نیز مسیح ملکوتی خواه، سرپرست مهندسی خدمات پس از فروش شرکت آرین پارس موتور درباره طرح امداد نوروزی این شرکت گفت: ما به واسطه ۲۷ نمايندگی در ۱۹ استان كشور و در قالب پايگاه‌های ثابت خدماتی و ناوگان امدادی جاده‌ای، آماده ارائه خدمات به مشتريان محترم برند لاماری هستيم.

به گفته وی با توجه به برنامه‌ريزی‌هایی قبلی و طرح جامع شرکت آرین پارس موتور جهت سرويس‌دهي به مشتريان لاماری در ایام تعطیلات نوروزی، ناوگان امدادي‌مان تجهيز شده و قراراست تا از طريق پشتيباني كه توسط همكارانم در ستاد خدمات پس از فروش انجام خواهد شد، در قالب خدمات امداد بالينی، حمل با خودروبر و همينطور پذيرش در محل پايگاه‌های ثابت آرین پارس موتور، به مشتريان عزيزمان خدمات کامل و فراگیری ارائه دهیم.»

ملکوتی ادامه داد: خدماتی نظیر مشاوره تلفني به‌صورت ۲۴ ساعته، خدمات باتری و لاستیک و حمل خودرو تا نزديك‌ترين نمايندگي در صورت عدم رفع ايراد، در طرح ویژه نورزی امداد شرکت لاماری انجام خواهد شد.

گفتنی است ناوگان امدادی مجهز و استانداردسازی شده شرکت آرین پارس موتور با حضور اکیپ‌های شیفت نوروزی در ستاد، پشتیبانی خواهند شد و مشتریان عزیز از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۴۹۱۱۹۹ امکان دریافت خدمات امداد در محل، حمل با خودروبر و پذیرش در نمایندگی‌های ثابت امدادی در شهرها و جاده‌های کشور را خواهند داشت.

ضمن آنکه در طرح امداد نوروزی لاماری، رفت و آمد خودروهای امداد به محل استقرار و مورد درخواست مشتریان کاملا رایگان خواهد بود و به منظور رفاه حال مشتریان و در نهایت افزایش رضایتمندی مالکان محترم خودرو لاماری در ایام تعطیلات نوروز، بر خدمات ارائه شده توسط نمایندگی‌های مجاز و ناوگان امدادی در مسیرهای مواصلاتی سراسر کشور نظارت کامل حضوری و سیستمی با دقتی مضاعف انجام خواهد شد.

باز کردن گالری تصاویر

 

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟