هیجان بهار و تابستان با کارایی و قدرت تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید

چهارشنبه - 26 اردیبهشت 1403

پیشرانه –  تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید ، خودرویی است که در ترافیک کلافه کننده خیابان‌ها و با وجود گرمای هوا و صدای بوق خودروها، تجربه رانندگی در سفرهاى شهرى را دلپذیرتر می‌کند.  فصل تابستان و بهار، شروع گشت و گذار در دنیای پیرامون‌مان است؛ از گردش‌های کوتاه در خیابان‌های شهر تا مسافرت‌های چندین روزه […]

پیشرانه –  تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید ، خودرویی است که در ترافیک کلافه کننده خیابان‌ها و با وجود گرمای هوا و صدای بوق خودروها، تجربه رانندگی در سفرهاى شهرى را دلپذیرتر می‌کند.
 فصل تابستان و بهار، شروع گشت و گذار در دنیای پیرامون‌مان است؛ از گردش‌های کوتاه در خیابان‌های شهر تا مسافرت‌های چندین روزه در دامنه کوه‌ها و شهرها. آنچه این سفر را مطبوع و دلپذیر می‌کند، غلبه بر گرمای هوا، عبور از ترافیک‌های طولانی و لذت بردن از زمانی است که در خودرو رانندگی می‌کنید.
تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید ، خودرویی است که در ترافیک کلافه کننده خیابان‌ها و با وجود گرمای هوا و صدای بوق خودروها، تجربه رانندگی در سفرهاى شهرى را دلپذیرتر می‌کند؛ این سناریو در تجربه های خارج از شهر نيز با تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید بسیار متفاوت است آنجا كه از قدرت، شتاب و بازدهی بالاترى نسبت به هر خودروی بنزینی دیگری استفاده مى نمایید.

آرامش دلپذیر در ترافیک‌های شهری

این خودرو پلاگین هیبرید با ظرفیت باطری ١٩.٢٧ کیلو وات ساعت، قادر است در هنگام رانندگی در سطح شهری همچون تهران یا کلان‌شهرهای دیگری مانند تبریز، اصفهان و مشهد، انرژی خالص الکتریکی را تا ٧٥ کیلومتر پيمايش در اختیار شما بگذارد.
برای شروع این زندگی پاک، در پارکینگ خانه خودرو خود را در مدت زمان کوتاهی شارژ می کنید و در رفت و برگشت پاک و سبز به خانه، رانندگی شما در سکوتی دلپذیر انجام خواهد شد.
قدرتمند در مسافرت‌ها و مسیرهای کوهستانی
مجموع قدرت موتورهای بنزینی و برقی در تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید به حدی است که ٣٢٦ اسب بخار قدرت و ٥١٠ نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند. گشتاور و قدرتى فوق العاده كه شتابى سريع وا براى آن به همراه دارد. سیستم این خودرو در مسیرهای هموار و در سرعت‌های متوسط، شارژ باتری را هم با استفاده از موتور بنزینی انجام می‌دهد تا برد پيمايش شما به ٩٥٠ كيلومتر برسد.

تهویه مطبوع در گرمای تابستان

سیستم تهویه مطبوع تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید از نوع دو کاناله است‌ و مسیرهای تهویه هوا با استفاده از دریچه‌های متعدد برای ردیف‌های دوم هم در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن، ضمن لذت بردن از سکوت و آرامش درون خودرو، در دمای مناسب از هیاهوی خیابان‌ در امان خواهید ماند.

صندلی‌های راحت با امکان تنظیم موقعیت گودی کمر

صندلی های تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید از راحتی مناسبی برخوردار هستند و سرنشینان را به خوبی در بر می‌گیرند. صندلی‌های ردیف جلو با امکان تنظیم برقی در شش جهت و تنظیم موقعیت گودی کمر در چهار جهت در بهترین موقعیت برای شما قرار می گیرند. سرد کن و گرم کن ردیف جلو نیز این شرایط را مطبوع تر خواهد کرد. در ردیف دوم نیز امکان تنظیم صندلی در چهار جهت، یک امکان مناسب برای سفرهای خانوادگی برای هر یک از اعضای خانواده خواهد بود.

فراغت از رانندگی با سیستم خودران سطح ٢.٥

سیستم‌های هوشمند دستیار راننده (ADAS) تيگو ٨ پرو پلاگین هیبرید از جمله سیستم حفظ  خودرو در بين خطوط، سیستم کمک راننده در شرایط تراکم ترافیک، سیستم کمکی کروز یکپارچه، سیستم ترمز اضطراری خودکار، سیستم پیش بینی برخورد در اثر تغییر لاین و همچنین هشدار برخورد از عقب اشراف، آمادگی و آرامش شما را در برخواهد داشت.
اتصال مولتی مدیا با سیستم عامل iOS و Android، کلاستر یک پارچه ٢٤.٦  اینچی این کراس اوور پلاگین هیبرید منجر به افزایش دسترسی و راحتی شما در هنگام استفاده از امکانات خودرو است که در صفحه نمایش آن دیده می‌شود. فعال کردن دسترسی به تلفن همراه در سیستم عامل اندروید یا IOS امکان اشتراک گذاری محتوای تلفن همراه را با نمایشگر خودرو برقرار می‌کند. همچنین شارژر بی سیم در درون خودرو در هنگامی که شارژر تلفن همراه خود را فراموش کرده‌اید، به راحتی در دسترس شماست.

سیستم صوتی باکیفیت و نورپردازی ٦٤ رنگ

در تکمیل آرامش شما و در شرایطی که از سروصدا و گرمای محیط در امان هستید، سیستم صوتی باکیفیت سونی که اسپيكرهاى آن در هشت نقطه تعبيه شده و با نورپردازی ٦٤ رنگ در درون کابین و همچنین موود رانندگی شما كاملا هماهنگ شده است، می‌تواند رانندگی دلپذیری را برايتان فراهم کند.
تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید ، با ٩ حالت (موود) رانندگی که به صورت هوشمند و خودکار در شرایط و محیط‌های مختلف انجام می‌شود، بهترین گزینه برای سفرهای شهری و مسافرت‌های خانوادگی است. اين خودرو با گارانتی ٧ ساله فونیکس NEV، كاملاً منطبق با شرایط و خواسته‌های مصرف کنندگان امروزى است.
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟