ون‌ اینرودز قسطی عرضه می‌شود

پنجشنبه - 17 خرداد 1403

پیشرانه – شرکت بهمن موتور ون باری‌اینرودز را قسطی (نقدی-اعتباری) به فروش می‌رساند. این طرح فروش از روز شنبه ۱۹ خرداد تا ساعت ۲۴:۰۰ پنجشنبه مورخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار می‌شود. در این طرح ون‌باری اینرودز با پیش‌پرداخت حدود ۵۷۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد که هفته سوم مرداد تحویل خریداران خواهد شد. به همین […]

پیشرانه – شرکت بهمن موتور ون باری‌اینرودز را قسطی (نقدی-اعتباری) به فروش می‌رساند. این طرح فروش از روز شنبه ۱۹ خرداد تا ساعت ۲۴:۰۰ پنجشنبه مورخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

در این طرح ون‌باری اینرودز با پیش‌پرداخت حدود ۵۷۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد که هفته سوم مرداد تحویل خریداران خواهد شد. به همین ترتیب بر اساس جزئیات این طرح مبلغ هر قسط حدود ۱۱۱ میلیون و ۲۸۸ هزار تومان اعلام شده که تاریخ اولین چک ۲۰ مهرماه ۱۴۰۳ خواهد بود که در چهار قسط و با فاصله زمانی سه ماهه پرداخت می‌شود.

چک‌ها باید صیادی و متعلق به شخص خریدار باشد همچنین در این طرح قید شده که وضعیت استعلام چک باید سفید باشد که ارائه پرینت وضعیت آن ضروری است.

همچنین اسناد و شناسنامه خودروی واگذاری به نام خریدار و در رهن شرکت بهمن موتور است و هزینه فک رهن خودرو پس از اتمام پرداخت کلیه وجوه خودرو بر عهده متقاضی است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟