ویژه عید قربان تا عید غدیر، از سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه؛

فروش کامیون کشنده دیما HT-490 مایان

سه شنبه - 29 خرداد 1403

پیشرانه- ۱۰ صبح سه‌شنبه ۲۹ خرداد تا ۵ عصر دوشنبه ۴ تیر بخشنامه فروش کامیون کشنده دیما HT-490 بصورت نقدی و یا پرداخت مرحله‌ای توسط مایان فعال می‌شود. گروه خودروسازی مایان در نظر دارد از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه، طرح فروش جدید کامیون کشنده دیما HT-490 دارای کولر درجا را بصورت […]

پیشرانه- ۱۰ صبح سه‌شنبه ۲۹ خرداد تا ۵ عصر دوشنبه ۴ تیر بخشنامه فروش کامیون کشنده دیما HT-490 بصورت نقدی و یا پرداخت مرحله‌ای توسط مایان فعال می‌شود.

گروه خودروسازی مایان در نظر دارد از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه، طرح فروش جدید کامیون کشنده دیما HT-490 دارای کولر درجا را بصورت نقدی، با پرداخت تک مرحله‌ای و یا چند مرحله‌ای به اجرا درآورد.  در این طرح فروش که ویژه عید تا عید (قربان تا غدیر) به اجرا درمی‌آید و تا ساعت ۱۷:۰۰ روز دوشنبه ۴ تیر یا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، کامیون کشنده دیما HT-490 با قیمت مصوب ۶ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان، بصورت نقدی و با تحویل ۴۰ روز کاری عرضه می‌شود.

 

البته همانطور که اشاره شد، امکان خرید با پرداخت سه مرحله ای وجه خودرو نیز توسط گروه خودروسازی مایان فراهم آمده که در این صورت، متقاضی ملزم به پرداخت ۳ میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان در هنگام ثبت‌نام و ارائه دو فقره چک صیادی، هریک به مبلغ ۱ میلیارد و ۶۲۲میلیون و ۵۰۰هزار تومان در وجه شرکت می‌باشد که اولی به تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۳ و دومی به تاریخ ۶ شهریور ۱۴۰۳ باید باشد.

 

ذکر این نکته ضروری است که در شرایط پرداخت سه مرحله‌ای، موعد تحویل، ۲۰ روز کاری پس از تسویه اعلام شده و طرح، شامل سود انصراف ۱۷ درصد و سود مشارکت ۲۰ درصد می‌باشد.

ثبت‌نام در طرح فروش عید تا عید کامیون کشنده دیما HT-490 دارای کولر درجا، بصورت اینترنتی و از طریق سایت فروش محصولات گروه خودروسازی مایان صورت می‌پذیرد و از آنجایی که حق‌الزحمه عاملیت، توسط شرکت پرداخت می‌شود، پرداخت هرگونه وجهی توسط متقاضی به عاملیت، برخلاف قوانین شرکت بوده و غیرمجاز می‌باشد.

لازم به ذکر است از این طرح، هر کُد ملی، به شرط داشتن سن بالای ۱۸ سال و کمتر از ۶۵ سال واجد شرایط خرید تنها یک دستگاه خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی مایان در سراسر کشور مراجعه کنید.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟