شرایط فروش اقساطی جک جی۴ + خرداد۱۴۰۳

سه شنبه - 29 خرداد 1403

پیشرانه –  شرایط فروش اقساطی جک جی۴ توسط شرکت کرمان موتور اعلام‌شد . این خودروی سدان با سبقت گرفتن از رقبای دیگر خود طی چند سال گذشته به یکی از محبوب ترین خودروهای سدان زیر ۸۰۰ میلیون تومان بازار تبدیل شده است و وجود شرایط اقساط و تحویل بموقع کرمان موتور در کنار کیفیت مناسب […]

پیشرانه –  شرایط فروش اقساطی جک جی۴ توسط شرکت کرمان موتور اعلام‌شد .

این خودروی سدان با سبقت گرفتن از رقبای دیگر خود طی چند سال گذشته به یکی از محبوب ترین خودروهای سدان زیر ۸۰۰ میلیون تومان بازار تبدیل شده است و وجود شرایط اقساط و تحویل بموقع کرمان موتور در کنار کیفیت مناسب محصول باعث شده باعث شده تا شرایط فروش اقساطی جک جی ۴ همیشه با استقبال خوبی رو برو شود و این سدان به یکی از پر مخاطب ترین خودروهای سدان بازار بدل شود.

شرایط فروش اقساطی جک جی۴

در این شرایط فروش اقساطی جک جی ۴ پیش پرداخت برای هر سه شرایط ۱۸، ۲۴، و ۳۰ ماهه ۴۵۰ میلیون تومان برآورد شده است و اقساط بصورت هر سه ماه یکبار پرداخت خواهد شد

رنگهای ارائه شده در طرح فروش اقساطی جک جی۴ سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک ، قرمز. آبی، قهوه ای متالیک در نظر گرفته شده است .

مشخصات فنی: 

قلب تپنده جک جی۴ از یک موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ مجهز به سیستم زمانبندی متغیر سوپاپ ها (VVT-i) تشکیل شده است.

این پیشرانه از سری پیشرانه های  گرین جت کمپانی جک بوده که نهایت قدرت ۱۰۳ اسب بخار و گشتاور نهایی ۱۴۶ نیوتن متر را از طریق گیربکس CVT به چرخ های جلو منتقل می کند.

این قلب تپنده استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارا است  و مصرف سوخت این خودرو در کاربری شهری به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر، ۸لیتر و برای کاربری بیرون شهری و یا در جاده ها به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر به طور میانگین ۶ لیتر است.

زمان تحویل

زمان تحویل این خودرو از زمان ثبت نهایی قرار داد فروش ۹۰ روز کاری در این طرح درج شده است . و مدل این خودروها ۱۴۰۳ میباشد.

این شرایط فروش تا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳ اعتبار دارد اما به محض تکمیل ظرفیت فروش این خودرو بسته خواهد شد.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟