دومين نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران:

آرين ديزل با ميكسرهاى خود در دومين نمايشگاه بتن و صنايع وابسته

شنبه - 2 تیر 1403

پیشرانه – بتن يكى از اصلى ترين مصالح ساختمان سازى است و فرايند آماده سازى آن نيز يكى از مهم ترين زير شاخه هاى صنعت راه و ساختمان است. در اين ميان كاميون هاى مجهز به ميكسر هم يكى از تاثيرگذارترين وسايل و ابزارهاى فرايند آماده سازى بتن بوده و شركت هاى بسيارى در توليد […]

پیشرانه – بتن يكى از اصلى ترين مصالح ساختمان سازى است و فرايند آماده سازى آن نيز يكى از مهم ترين زير شاخه هاى صنعت راه و ساختمان است. در اين ميان كاميون هاى مجهز به ميكسر هم يكى از تاثيرگذارترين وسايل و ابزارهاى فرايند آماده سازى بتن بوده و شركت هاى بسيارى در توليد و يا تغيير كاربرى آن فعال هستند.

شركت آرين ديزل به عنوان يكى از فعالترين خودروسازان تجارى، توسعه محصول بر مبناى ارائه انواع كاميون و كاميونت با كاربرى هاى گوناگون را هدف اصلى خود قرار داده تا طيف وسيع ترى از مشتريان را پوشش دهد. اين شركت پیش‌تر از اين كاميونت هاى جك JAC را با انواع کاربری های خدمات شهرى نظیر آتش نشانی، جارو شهری، حمل زباله، توزيع كالا و بالابر را در نمايشگاهاى مختلف به نمايش و عرضه گذاشته و حالا در نمايشگاه تخصصى بتن و صنايع وابسته از كاميون هاى ميكسردار خود نيز رونمايى كرده است تا خيال متقاضيان از خريد يك ميكسر مطابق با استانداردهاى توليد و البته خدمات پس از فروش آن، راحت شود.

درواقع آرين ديزل علاوه بر توليد كاميونت هاى جك با كاربرى هاى مختلف، كاميون و كشنده شك موتو X5000 را هم با كاربرى هاى گوناگونى از جمله حمل كالا، حمل سوخت(كالاي خطرناكADR) و ميكسر را هم در سبد محصولات خود دارد.

کامیون میکسر بتن شکموتو در دو نمونه ٧ و ١٠ هزار ليترى قابل عرضه است. وزن آن در نمونه ۷ هزار لیتری، ۴.۷ و در نمونه ۱۰ هزار لیتری، ۵ تن اعلام شده است. سرعت چرخش دیگ نیز حداکثر ۱۶ دور در دقیقه اعلام شده است.

موتور، ميكسر بسته به سفارش مشتری، می‌تواند از نوع دیزل هوا-خُنک چینی BEI NEI یا آلمانی Deutz باشد و گیربکس دیگ، ساخت ZF و در دو نوع PK4300 یا P5300 است.

علاقمندان به اين صنعت مى توانند امروز و فردا از غرفه آرين ديزل در سالن A4 شهر آفتاب بازديد نموده و از نزديك با كاميون هاى شك موتو آرين ديزل آشنا شوند.

باز کردن گالری تصاویر
5 از 1 رای

نظر شما چیست؟