خدمات پس از فروش استاندارد لاماری به البرز رسید

دوشنبه - 4 تیر 1403

پیشرانه – نخستین نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری از سوی آرین‌پارس موتور در استان البرز استانداردسازى و رسما افتتاح شد. عملکرد آرین پارس موتور از گذشته نشان داده است ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور از الویت‌های این شرکت در توسعه خدمات پس از فروش است، در همین […]

پیشرانه – نخستین نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری از سوی آرین‌پارس موتور در استان البرز استانداردسازى و رسما افتتاح شد.

عملکرد آرین پارس موتور از گذشته نشان داده است ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور از الویت‌های این شرکت در توسعه خدمات پس از فروش است، در همین راستا و در ادامه استانداردسازی تعمیرگاه‌های مجاز این برند، نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش لاماری کد۲۶۰۱ با حضور جمعی از مدیران آرین پارس موتور و مدیران این نمایندگی در کرج افتتاح شد.

‎نمایندگی خدمات پس از فروش کد ۲۶۰۱ با مدیریت هادی علمداری در راستای ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان شرکت آرین‌پارس موتور، در فضایی به مساحت ١٢٠٠ متر مربع در منطقه بلوار شهید بهشتی کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان برند لاماری است.

‎گفتنی است تمامی نمایندگان لاماری در سطح کشور از زمان آغاز فعالیت خود ملزم به ارائه خدمات پس از فروش در کنار خدمات فروش به مشتریان این برند هستند و در حال حاضر استانداردسازی مراکز خدمات پس از فروش تمامی نمایندگی‌ها در دستور کار شرکت آرین پارس موتور و نمایندگان برند لاماری در سطح کشور قرار دارد.

‎آرین پارس موتور برنامه تجهیز و افتتاح نمایندگی‌های دیگر فروش و همچنین نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این برند را طی هفته‌های آتی دارد و در راستای توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش برند لاماری، تعداد قابل توجهی از نمایندگی‌های این برند براساس استاندارد مدون و مکتوب تا پايان سال جارى، آماده ارائه خدمات به مشتریان لاماری در سراسر کشور هستند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟