آخرین عرضه برای ثبت نام کنندگان ۱۴۰۱ خودروهای وارداتی

شنبه - 16 تیر 1403

پیشرانه – رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که عرضه پیش رو خودروهای وارداتی، آخرین مهلت برای ثبت نام کنندگان اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود. مهدی ضیغمی، رئیس سازمان توسعه تجارت دقایقی پیش به خبرنگاران حوزه خودرو اعلام کرد که انتخاب اولویت خودروهای وارداتی برای افرادی که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام اولیه خود را انجام دادند […]

پیشرانه – رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که عرضه پیش رو خودروهای وارداتی، آخرین مهلت برای ثبت نام کنندگان اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود.

مهدی ضیغمی، رئیس سازمان توسعه تجارت دقایقی پیش به خبرنگاران حوزه خودرو اعلام کرد که انتخاب اولویت خودروهای وارداتی برای افرادی که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام اولیه خود را انجام دادند پس از عرضه پیش رو دیگر امکان پذیر نخواهد بود. به این ترتیب اگر واجدین شرایط حال حاضر خرید خودروهای وارداتی در عرضه هفته آینده انتخاب اولویت خود را انجام ندهند، نوبتشان به طور کلی از بین خواهد رفت.

البته ایشان اضافه کردند که حذف نوبت به معنی عدم امکان خرید خودروی وارداتی برای عرضه های بعدی سامانه نیست. بلکه شخصی که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام اولیه خود را انجام داد و نوبتش حذف شد می بایست مانند افراد جدید مجدداً مراحل لازم برای انتخاب اولویت را طی کند و شانس برابری با ثبت نام کنندگان ج

دید خواهد داشت.

رئیس سازمان توسعه تجارت در ادامه اظهار داشت که پس از اتمام عرضه هفته آینده، افراد جدید نیز قادر خواهد بود تا با بلوکه کردن مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان و وکالتی کردن حساب های خود، نسبت به انتخاب اولویت خودروهای وارداتی اقدام کنند.

لازم به ذکر است که در فروش های بعدی سامانه برای افراد جدید، دیگر صف تشکیل نخواهد شد و پس از اولویت بندی هایی که انجام می شود در صورت عدم تخصیص خودرو، فرد می بایست مجدداً برای بلوکه کردن پول و انتخاب اولویت اقدام کند. به این ترتیب روش عرضه جدید کاملاً شبیه به فروش خودروهای وارداتی تمام برقی خواهد شد.

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟