شرایط فروش نقدی و اقساط محصولات مدیران خودرو + جدول تیرماه ۱۴۰۳

دوشنبه - 18 تیر 1403

پیشرانه – برای آن دسته از افرادی که در نوبت دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش ثبت‌نام کرده و قرار بر این شده تا ماشین‌های خود را در سال ۱۴۰۳ تحویل بگیرند، شرکت در طرح فروش نقدی و اقساط محصولات مدیران خودرو امکان‌پذیر است. این طرح با ارسال پیامک برای واجدین شرایط از روز […]

پیشرانه – برای آن دسته از افرادی که در نوبت دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش ثبت‌نام کرده و قرار بر این شده تا ماشین‌های خود را در سال ۱۴۰۳ تحویل بگیرند، شرکت در طرح فروش نقدی و اقساط محصولات مدیران خودرو امکان‌پذیر است. این طرح با ارسال پیامک برای واجدین شرایط از روز دوشنبه، ۱۸ تیرماه آغاز می‌شود. متقاضیان می‌بایست جهت انتخاب خودرو، روش خرید و تکمیل ثبت‌نام حضورا به یکی از نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو مراجعه کنند.

در طرح فروش نقدی و غیرنقدی محصولات مدیران خودرو، ۵ محصول این شرکت، یعنی آریزو ۶ پرو اکسلنت، آریزو ۶ جی‌تی اکسلنت، تیگو ۷ پرو پرمیوم، فونیکس اف‌ایکس پرمیوم و تیگو ۸ پرو مکس IE به طور نقدی و اقساط در دسترس مشتریان قرار دارند. مبلغ پیش‌پرداخت حداقل ۵۰ درصد بهای فعلی خودرو بوده و تسهیلات منعطف تا حداکثر ۵۰ درصد به متقاضی ارائه می‌شود. نحوه بازپرداخت اقساط به صورت ۱ الی ۵ ساله با نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد تعریف شده است.

نحوه بازپرداخت مابقی پول به صورت ۱ الی ۵ ساله تعریف شده است. خودروها ۳ ماه پس از تکمیل وجه و تأیید اعتباری به مشتریان تحویل داده می‌شوند. جدول زیر، جزئیات کامل این طرح را نشان می‌دهد.

شرایط فروش نقدی و اقساط محصولات مدیران خودرو در تیرماه ۱۴۰۳

نام خودرو مبلغ خودرو رنگ بندی مدت اقساط/ نرخ سود تسهیلات/ نرخ سود انصراف و تأخیر/ موعد تحویل
آریزو ۶ پرو اکسلنت ۱.۴۳۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان سفید، مشکی ۱۲، ۲۴، ۳۵، ۴۸ و ۶۰ ماهه/ با نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد/ نرخ سود انصراف و تأخیر ۱۲ درصد به طور سالانه/ موعد تحویل ۹۰ روز پس از تکمیل وجه و تأیید اعتباری
آریزو ۶ جی‌تی اکسلنت ۱.۶۱۴.۱۰۰.۰۰۰ تومان سفید، مشکی
تیگو ۷ پرو پرمیوم ۱.۷۳۰.۳۰۰.۰۰۰ تومان سفید، مشکی، نوک مدادی
فونیکس FX پرمیوم ۱.۹۶۶.۷۰۰.۰۰۰ تومان مشکی، نوک‌مدادی
تیگو ۸ پرو مکس IE ۲.۸۰۹.۸۰۰.۰۰۰ تومان سفید، مشکی، نوک‌مدادی

 

 
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟