آغاز فروش MG در سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي

سه شنبه - 19 تیر 1403

پیشرانه -فروش خودروهاي ام جي در سامانه يكپارچه عرضه خودروهاي وارداتي آغاز شد. در به روز رساني جديد وبسايت سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي، فردا موتورز به عنوان نماينده رسمي محصولات MG در ايران، دو مدل ام جي ۵ و ام جي GT‌ را براي فروش عرضه كرده است. در دور جديد فروش خودروهاي وارداتي، […]

پیشرانه -فروش خودروهاي ام جي در سامانه يكپارچه عرضه خودروهاي وارداتي آغاز شد.
در به روز رساني جديد وبسايت سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي، فردا موتورز به عنوان نماينده رسمي محصولات MG در ايران، دو مدل ام جي ۵ و ام جي GT‌ را براي فروش عرضه كرده است.

در دور جديد فروش خودروهاي وارداتي، براي اولين بار، شاهد عرضه محصولات ام جي هستيم تا به اين ترتيب، پاي اين برند با سابقه اروپايي، بعد از چند سال بار ديگر به بازار ايران باز شود.

فردا موتورز به عنوان نماينده MG‌ در ايران، دو خودرو MG5 و MG GT‌ را در سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي عرضه كرده است.

اين مرحله از فروش محصولات MG، ويژه ثبت نام كنندگان در سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي است و از ۱۹ تیر ماه آغاز شده و تا ۲۴ این ماه  ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان براي ثبت نام مي‌توانند به وبسايت Saleauto.ir (https://saleauto.ir/) مراجعه كرده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب كنند.
قيمت محصولات ام جي در سامانه يكپارچه به صورت علي‌الحساب درج شده است و پس از اعلام نهايي توسط سازمان حمايت،‌ قيمت خودروهابه‌روزرساني خواهد شد. با توجه به علاقه عمومي به محصولات MG‌ در ايران، پيش‌بيني مي‌شود استقبال مناسبي از اين دور فروش به عمل بيايد و احتمالا شاهد تكميل ظرفيت در ساعت اوليه باشيم.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه محصولات ام جي در ايران، مي‌توانيد به وبسايت رسمي ام جي در ايران (https://mg-farda.com/) مراجعه كنيد.
بر اساس اطلاعات به دست آمده، به‌زودي فروش MG4 به عنوان محصول برقي MG‌ در ايران نيز، آغاز خواهد شد. اين خودرو به‌عنوان يكي از پرفروش‌ترين محصولات برقي در بازار اروپا، ‌شانس زيادي براي موفقيت در كشورمان را دارد و در آينده نزديك، اين خودرو جذاب را در خيابان هاي ايران خواهيم ديد.

مشخصات فنی MG GT

MG GT با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ، قدرت ۱۷۳ اسب بخار را با گشتاور ۲۵۰ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) توان را به چرخ های جلوی این خودرو می رساند.

مشخصات فنی ام جی ۴

ام جی ۴ وارداتی فردا موتورز به باتری های ۶۴ کیلووات ساعتی مجهز است. این خودروی محور عقب دارای یک موتور برقی با خروجی ۲۰۴ اسب بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتن متر گشتاور است. نهایت سرعت این خودرو ۱۶۱ کیلومتر بر ساعت و شعاع حرکتی آن با شارژ کامل طبق استانداردهای اروپایی مسافتی در حدود ۴۳۵ کیلومتر است. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت این خودرو هم ۷.۷ ثانیه اعلام شده است.

مشخصات فنی MG 5

برای این خودرو از پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی استفاده شده است که می تواند ۱۱۸ اسب بخار توان و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور را از طریق یک گیربکس CVT به چرخ های جلو تحویل دهد. به طور کلی خروجی موتور ام جی ۵ آن چنان زیاد نیست و شتاب گیری عجیب و غریبی را نیز برایش فراهم نمی کند.

باز کردن گالری تصاویر

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟