شروع فروش خودرو جتا VS7 آغاز شد

چهارشنبه - 20 تیر 1403

پیشرانه – فروش خودرو جتا VS7 از ۱۹ تیر آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۲۴ تیر ماه ادامه در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی ادامه دارد. اگر به دنبال خرید یک خودروی لوکس وارداتی هستید که کیفیت بالایی هم داشته باشد جتا vs7‌ یکی از گزینه‌ها است. جتا ساخت کجاست؟ جتا یک برند خودروسازی چینی و […]

پیشرانه – فروش خودرو جتا VS7 از ۱۹ تیر آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۲۴ تیر ماه ادامه در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی ادامه دارد.

اگر به دنبال خرید یک خودروی لوکس وارداتی هستید که کیفیت بالایی هم داشته باشد جتا vs7‌ یکی از گزینه‌ها است.

جتا ساخت کجاست؟

جتا یک برند خودروسازی چینی و در حقیقت حاصل همکاری فولکس واگن آلمان و FAW چین است. جتا در حقیقت یکی از پرفروش ترین مدل های فولکس واگن محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۸ تبدیل به یک برند خودروسازی شد. قرار گرفتن نام فولکس واگن در کنار خودروسازی چینی FAW باعث می‌شود که خیال خریداران محصولات جتا از بابت کیفیت راحت باشد. یکی از لوکس ترین مدل‌های این برند هم VS7 است که توسط ماموت خودرو به کشور وارد و عرضه شد.

مشخصات فنی جتا VS7

پیش از هر چیز باید گفت که اکثر قطعات جتا از برند فولکس واگن است. پیشرانه جتا VS7 از نوع ۱.۴ لیتری ساخت شرکت فولکس واگن است. این پیشرانه مجهز به سیستم توربوشارژ است و حداکثر توان ۱۴۸ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۵۰ نیوتن.متر ارائه می‌دهد. نکته مهم در بخش فنی جتا VS7 بهره گیری از گیربکس ۶ سرعته AT ساخت شرکت آیسین است. این گیربکس هماهنگی خوبی با پیشرانه دارد و کمبودی بابت توان احساس نمی‌کنید.

شتاب صفر تا صد جتا VS7 روی حدود ۹.۸ ثانیه قرار دارد که برای یک کراس اوور ۵ نفره عددی قابل قبول است. مصرف سوخت ترکیبی هم روی ۷.۴ لیتر در هر صد کیلومتر قرار دارد.

قیمت جتا VS7

این خودرو با قیمت قطعی ۲۰.۷۶۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال به فروش می‌رسد.

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟