فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو

فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو و بررسی آن

دوشنبه - 3 شهریور 1399

پیشرانه- کریستیانو رونالدو یا کریس رونالدو یکی از مشهورترین ستاره‌های فوتبال جهان است که کارنامه درخشانی تاکنون از خود برجای گذاشته است. این ستاره پرتغالی در تیم‌های اسپورتینگ لیسبون، منچستر یونایتد و رئال مادرید بازی کرده و اکنون در تیم ایتالیایی یوونتوس فعالیت می‌کند. وی افتخاراتی را نیز با تیم ملی پرتغال کسب کرده است.

پیشرانه- کریستیانو رونالدو یا کریس رونالدو یکی از مشهورترین ستاره‌های فوتبال جهان است که کارنامه درخشانی تاکنون از خود برجای گذاشته است. این ستاره پرتغالی در تیم‌های اسپورتینگ لیسبون، منچستر یونایتد و رئال مادرید بازی کرده و اکنون در تیم ایتالیایی یوونتوس فعالیت می‌کند. وی افتخاراتی را نیز با تیم ملی پرتغال کسب کرده است.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» به نقل از خودروبانک قطعا چنین بازیکنی که در سطح اول فوتبال دنیا بازی می‌کند، حقوقی نجومی را نیز دریافت خواهد کرد. کریستیانو رونالدو علاقه شدیدی به زندگی تجملاتی دارد و از این رو علایق خود را یکی پس از دیگری تحقق می‌بخشد. یکی از علایق اصلی کریس رونالدو، خودرو است.

آغاز فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو

نخستین فعالیت‌های خودرویی کریس رونالدو به زمان حضور وی در باشگاه منچستر یونایتد باز می‌گردد. او با حقوقی که از باشگاه انگلیسی دریافت کرد، یک بنتلی کنتیننتال GT، پورشه ۹۱۱ کررا ۲ و مرسدس C220 خریداری کرد.

کریستیانو رونالدو در ۲۴ سالگی پیشنهادی هشتاد میلیون پوندی را از جانب باشگاه اسپانیایی رئال مادرید دریافت کرد. پس از قبول این پیشنهاد و ترک منچستر به مقصد مادرید، وی کلکسیون اتومبیل‌های خود را برای فروش آگهی کرد. او پیش از این صاحب یک پورشه کاین، یک آئودی R8 و یک فراری GTB599 بود که فراری خود را در یک تصادف از دست داد.

خاص‌ترین فراری کریستیانو رونالدو

در سال ۲۰۱۳ و پس از امضای قراردادی به مبلغ ۱۷ میلیون یورو در سال با باشگاه رئال مادرید، کریس رونالدو قرارداد جدید خود را با خرید یک دستگاه فراری لافراری جشن گرفت. فراری لافراری یکی از محصولات تولید محدود این شرکت بود که تنها ۴۹۹ نفر قادر به خریداری آن بودند. فراری کریس رونالدو با قیمتی در حدود ۱.۳ میلیون دلار به وی فروخته شد.

فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو

جشن قهرمانی با بوگاتی ویرون

به سال ۲۰۱۶ می‌رویم، زمانی که کریس رونالدو با تیم ملی پرتغال در مسابقات یورو ۲۰۱۶ به قهرمانی رسید و به همین مناسبت یک دستگاه بوگاتی ویرون گرند اسپرت را خریداری کرد. خرید بوگاتی ویرون رونالدو برای اون حدود دو میلیون دلار هزینه در بر داشت. در این زمان رونالدو به یکی از مشهورترین افراد در حوزه اتومبیل تبدیل شده بود، چرا که کلکسیونی از خودروهای مختلف بنتلی، فراری، لامبورگینی و موارد دیگر را در اختیار گرفته داشت.

بوگاتی شیرون رونالدو

فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو ; بوگاتی شیرون

به نظر می‌رسد کریس رونالدو به برند بوگاتی علاقمند شده باشد، چرا که پس از خرید ویرون در سال ۲۰۱۶، بوگاتی یکسال بعد او را برای رانندگی با نسخه آزمایشی بوگاتی شیرون دعوت کرد. بسیاری در آن زمان عقیده داشتند رونالدو به زودی صاحب یک دستگاه از شیرون خواهد شد.

به گفته بوگاتی، این شرکت قصد داشت قبل از عرضه رسمی شیرون این خودرو را توسط یک قهرمان واقعی آزمایش کند. همزمان با این رویداد کلکسیون خودروهای رونالدو نیز بزرگتر می‌شد و برندهایی همچون پورشه و بی ام و در تنوع آن نقش اساسی ایفا کردند. در آن زمان درآمد کریس رونالدو حدود ۲۵ میلیون دلار در سال برآورد می‌شد.

بوگاتی لاویتور رونالدو

با گذر سال‌ها، رابطه بوگاتی و کریس رونالدو قوی‌تر شد. در نمایشگاه ژنو سال ۲۰۱۹، بوگاتی از محصول جدید خود با نام لاویتور نوآر رونمایی کرد که ادای احترامی به مدل دوست داشتنی و کلاسیک بوگاتی آتلانتیک بود.

در آن سال روزنامه اسپانیایی مارکا گزارشی را منتشر کرد و از خرید این خودرو توسط رونالدو خبر داد. بوگاتی لاویتور رونالدو با قیمتی در حدود ۱۸.۶ میلیون دلار به وی فروخته شده اما هیچ تصویر خاصی از آن در رسانه‌ها دیده نشد. رونالدو در آن دوران از رئال مادرید به یوونتوس پیوسته بود و به نظر نمی‌رسد چندان به شایعات پیرامون خود علاقه نشان داده باشد.

بوگاتی چنتودیچی رونالدو

فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو ; بوگاتی رونالدو

در ادامه فعالیت‌های خودرویی کریستیانو رونالدو در نهایتا در سال ۲۰۲۰، او به مناسبت جشن قهرمانی یوونتوس در سری آ، یک دستگاه بوگاتی چنتودیچی را خریداری کرد. تنها ده دستگاه از مدل افسانه‌ای بوگاتی چنتودیچی ساخته شده و خرید این خودرو تنها برای افرادی همچون رونالدو امکان پذیر است.

بوگاتی چنتودیچی رونالدو حدود ۵.۵ میلیون دلار قیمت دارد اما پرداخت چنین رقم گزافی برای وی چندان سخت نیست، چرا که درآمد سالیانه وی اکنون به ۱۰۰ میلیون دلار بالغ شده است. بوگاتی چنتودیچی در حقیقت یک نسخه تولید محدود از بوگاتی شیرون به شمار می‌رود.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟