شرایط ثبت‌نام محصولات ایران خودرو

شرایط ثبت‌نام محصولات ایران خودرو (لینک ثبت‌نام دور جدید)

یکشنبه - 11 آبان 1399

پیشرانه- شرایط ثبت‌نام محصولات ایران خودرو برای عرضه سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX، از صبح امروز یازدهم آبان ماه به مدت سه روز اعلام شد.

پیشرانه- شرایط ثبت‌نام محصولات ایران خودرو برای عرضه سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX، از صبح امروز یازدهم آبان ماه به مدت سه روز اعلام شد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» در طرح پیش‌فروش ایران خودرو سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز عرضه ‌می‌شود. همچون روال سابق طرح‌های اجراشده برای فروش فوق‌العاده، قرعه‌کشی از میان متقاضیان واجد شرایط این طرح، حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام انجام و منتخبان انتخاب خواهند شد.

شرایط ثبت‌نام

ایران خودرو اعلام کرده است به‌منظور توزیع خودرو میان مشتریان واقعی، محدودیت‌های طرح‌های گذشته کماکان اجرا می‌شود که ازجمله این محدودیت‌ها می‌توان به اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا نبودن پلاک فعال شخص متقاضی، دارا بودن گواهینامه، فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین زمان ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا و تعلق شماره‌حساب و شماره تماس به شخص متقاضی اشاره کرد.

ضمن اینکه در صورت عدم مراجعه به شبکه خدمات پس از فروش با گذشت سه ماه از تحویل خودرو به معنای ابطال گارانتی خودرو خواهد بود.

ایران خودرو اعلام کرده است واجدین شرایط می‌توانند در مهلت مقرر از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. پس از انجام فرآیند قرعه‌کشی در حضور نهادهای نظارتی، اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. پس از مشخص شدن منتخبان، آن‌ها به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام و ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

لازم به ذکر است که منتخبان طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشدند نیز می‌توانند در این طرح فروش، مجدد اقدام به ثبت‌نام کنند.

شرایط ثبت‌نام محصولات ایران خودرو به شرح زیر است

خودرو

قیمت (تومان)

پژو پارس سال

۱۲۱/۵۴۷/۰۰۰

پژو ۲۰۶ تیپ ۲

۱۱۰/۱۱۱/۰۰۰

سمند LX

۱۱۶/۷۳۵/۰۰۰

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟