فروش اقساطی ایران ‌خودرو

فروش اقساطی ایران ‌خودرو آغاز شد

چهارشنبه - 13 شهریور 1398

پیشرانه- فروش اقساطی ایران‌ خودرو صبح امروز ۱۳ ام ساعت ۱۱ صبح آغازشده است و ۲ خودرو با دنا پلاس و سمند ال ایکس EF7 بنزینی از طریق وب‌سایت خرید اینترنتی این شرکت فروخته می‌شود.

پیشرانه- فروش اقساطی ایران‌ خودرو صبح امروز ۱۳ ام ساعت ۱۱ صبح آغازشده است و ۲ خودرو با دنا پلاس و سمند ال ایکس EF7 بنزینی از طریق وب‌سایت خرید اینترنتی این شرکت فروخته می‌شود.

به گزارش وب سایت خبری پیشرانه در اطلاعیه جدید فروش اقساطی ایران ‌خودرو آمده است، امروز چهارشنبه ۱۳ شهریور وب‌سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو بازخواهد شد و ۲ خودرو این شرکت به‌صورت اعتباری به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

فروش اقساطی ایران ‌خودرو؛ دنا پلاس

آن‌طور که گروه صنعتی ایران‌خودرو در وب‌سایت خود اعلام کرده است خودرو دنا پلاس یکی از خودروهایی است که به‌صورت اعتباری در فروش اقساطی ایران ‌خودرو فروخته می‌شود.

این خودرو ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارد که ایران‌خودرو برای آن حدود ۱۴ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته است. خریداران اما برای خرید این خودرو می‌بایست ۹۰ درصد قیمت مصوب خودرو که حدود ۱۰۰ میلیون تومان خواهد شد را به‌صورت نقدی و از طریق کارت‌بانکی و در زمان ثبت‌نام بپردازند.

گفتنی است مبلغ تسهیلات اعلام‌شده طی یک فقره چک به تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ از خریدار گرفته می‌شود. ایران‌خودرو همچنین زمان تحویل خودرو دنا پلاس را ۳۰ روز بعد از تاریخ ارائه و تائید نهایی چک‌ها وعده داده است.

خودرو دنا روی پلتفرم پژو ۴۰۵ طراحی‌شده است موتور این خودرو EF7 1700 سی‌سی است که می‌تواند حداکثر قدرت ۱۱۴ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۵۵ نیوتن‌متر تولید کند.

فروش اقساطی ایران ‌خودرو ؛ ال ایکس EF7 بنزینی

گروه صنعتی ایران‌خودرو همچنین در وب‌سایت فروش اینترنتی خود اعلام کرده است خودرو سمند ال ایکس EF7 بنزینی دیگر از خودرویی است که امروز و به‌صورت اعتباری  در طرح فروش اقساطی ایران ‌خودرو فروخته می‌شود.

این خودرو ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارد که ایران‌خودرو برای آن حدود ۹ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته است. خریداران اما برای خرید این خودرو می‌بایست ۹۰ درصد قیمت مصوب خودرو که حدود ۶۳ میلیون تومان خواهد شد را به‌صورت نقدی و از طریق کارت‌بانکی و در زمان ثبت‌نام بپردازند.

گفتنی است مبلغ تسهیلات اعلام‌شده طی یک فقره چک به تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ از خریدار گرفته می‌شود. این خودروساز همچنین زمان تحویل خودرو سمند ال ایکس EF7 بنزینی را نیز ۳۰ روز بعد از تاریخ ارائه و تائید نهایی چک‌ها وعده داده است.

اما توضیحی بسیار کوتاه درباره سمند ال ایکس EF7 بنزینی. این خودرو سال ۱۳۸۸ به بازار و آمد و از موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه با ۱۷۰۰ سی‌سی حجم موتور بهره می‌برد. گیربکس آن دستی ۵ دنده است و شتاب صفر تا ۱۰۰ آن ۱۳.۵ ثانیه برآورد می‌شود. این خودرو همچنین می‌تواند تا ۱۸۹ کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد.

جدول فروش اقساطی ایران‌ خودرو به شرح زیر است.

فروش اقساطی ایران خودرو 13 شهریور

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟