فروش اقساطی تیگو7

آغاز فروش اقساطی خودروهای چری با اقساط ۶۰ ماهه

چهارشنبه - 20 شهریور 1398

پیشرانه- مدیران خودرو از آغاز فروش اقساطی خودروهای چری خبر داد.

پیشرانه- مدیران خودرو از آغاز فروش اقساطی خودروهای چری خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» بر اساس اعلام مدیران خودرو محصولات چری آریزو ۵ دنده‌ای، تیگو ۵، تیگو ۷ و آریزو ۵ اتوماتیک با تحویل ۳۰ و ۴۵ روزه فروخته می‌شود.
مدیران خودرو در اطلاعیه‌ای که به بهانه فروش اقساطی خودروهای چری منتشر کرده اعلام کرده است تعداد اقساط بین ۱۲ تا ۶۰ قسط متغیر خواهد بود.

بر اساس این گزارش خودرو آریزو ۵ دنده‌ای باقیمت نقدی ۱۹۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که مبلغ پیش‌پرداخت با توجه به تعداد اقساط انتخابی مشتری بین ۸۲ تا ۸۸ میلیون تومان خواهد بود. اقساط وام تعلق‌گرفته به این خودرو نیز به‌صورت ۴ تا ۲۰ چک به فواصل ۳ماه از خریدار دریافت خواهد شد. تحویل این خودرو بعد از ۳۰ روز کاری خواهد بود.

همچنین خودرو تیگو ۵ باقیمت نقدی ۳۱۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که مبلغ پیش‌پرداخت با توجه به تعداد اقساط انتخابی مشتری بین ۱۲۹ تا ۱۳۶ میلیون تومان خواهد بود. اقساط وام تعلق‌گرفته به این خودرو نیز به‌صورت ۴ تا ۲۰ چک به فواصل ۳ماه از خریدار دریافت خواهد شد. تحویل این خودرو بعد از ۳۰ روز کاری خواهد بود.

خودرو تیگو ۷ اما باقیمت نقدی ۴۳۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که مبلغ پیش‌پرداخت با توجه به تعداد اقساط انتخابی مشتری بین ۱۸۱ تا ۱۹۳ میلیون تومان خواهد بود. اقساط وام تعلق‌گرفته به این خودرو نیز به‌صورت ۴ تا ۲۰ چک به فواصل ۳ماه از خریدار دریافت خواهد شد. تحویل این خودرو بعد از ۳۰ روز کاری خواهد بود.

خودرو آریزو ۵ اتوماتیک نیز باقیمت نقدی ۲۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که مبلغ پیش‌پرداخت با توجه به تعداد اقساط انتخابی مشتری بین ۱۲۶ تا ۱۳۲ میلیون تومان خواهد بود. اقساط وام تعلق‌گرفته به این خودرو نیز به‌صورت ۴ تا ۲۰ چک به فواصل ۳ماه از خریدار دریافت خواهد شد. تحویل این خودرو بعد از ۴۵ روز کاری خواهد بود.

گفتنی است جدول اعلام‌شده از سوی مدیران خودرو برای فروش اقساطی خودروهای چری به شرح زیر است.

فروش اقساطی خودروهای چری

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟