فروش فوری بهمن موتور آغاز شد

چهارشنبه - 3 مهر 1398

پیشرانه- بهمن موتور از آغاز فروش نقدی با تحویل فروش وانت تک کابین و ۲ کابین کارا(مزدا) خبر داد.

پیشرانه- بهمن موتور از آغاز فروش نقدی با تحویل فروش وانت تک کابین و ۲ کابین کارا(مزدا) خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه»  بر اساس اعلام بهمن موتور قیمت وانت کارا(مزدا)  تک کابین ۸۶ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و وانت ۲ کابین کارا ۹۶ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان خواهد بود.

همچنین بهمن موتور اعلام کرده است این خودروها ۳۰ روز بعد از ثبت نمایندگی به خریداران تحویل خواهد شد. همچنین این شرکت اعلام کرده در طرح فروش فوری بهمن موتور این ۲ خودرو تنها در رنگ‌های سفید، نقره‌ای و نقره‌آبی موجود است.

گفتنی است خودرو وانت کارا در ابتدا با عنوان وانت مزدا از سوی بهمن موتور عرضه می شد و سپس بعد از داخلی سازی به وانت کارا تغییر نام داد.

این خودرو از یک موتور ۴ سیلندر با ۱۶ سوپاپ بهره می برد که می تواند ۱۱۱ اسب بخار قدرت تولید کند.

وزن این خودرو در مدل ۲ کابین ۱۳۳۰ کیلوگرم  و در مدل تک کابین ۱۲۵۰ کیلوگرم  است. این خودرو همچنین از ترمز ABS و سیستم EBD  نیز بهره می برد. سیستم ترمز این خودرو در هر ۲ مدل برای چرخ های جلو دیسکی و برای چرخ های عقب کفشکی است.

وانت کارا همچنین ظرفیت بار ۶۰۰ کیلوگرم  در مدل ۲ کابین و ۱۰۰۰ کیلوگرم در مدل تک کابین داشته و دارای استاندارد آلایندگی یورو۴ نیز هست.

گیربکس این خودرو نیز ۵ سرعته دستی است.

همچنین مصرف  سوخت ترکیبی این خودرو در مدل ۲ کابین ۸.۱۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر  و در مدل تک کابین ۸.۸ لیتر در ۱۰۰  کیلومتر است.

جدول اعلام شده برای فروش فوری بهمن موتور به شرح زیر است:

فروش فروی یهمن موتور

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟