سایپا و کرونا

سایپا و تشویق به خانه ماندن در پیک چهارم کرونا

پنجشنبه - 16 اردیبهشت 1400

پیشرانه- شرکت امداد خودرو سایپا با سرمایه‌گذاری و گسترش ناوگان خودرویی و در راستای تشویق مالکان خودرو برای در خانه ماندن، دور جدید از همیاری‌ها با ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرایی کرد.

پیشرانه- شرکت امداد خودرو سایپا با سرمایه‌گذاری و گسترش ناوگان خودرویی و در راستای تشویق مالکان خودرو برای در خانه ماندن، دور جدید از همیاری‌ها با ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرایی کرد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» گروه سایپا با طرح خدمات خودرو در محل گروه توانست در برهه‌های زمانی مشخص و به‌خصوص در پیک‌های کرونا تا حد امکان به بهبود وضعیت کمک کند. امداد خودرو سایپا نیز در مراحل مختلف این طرح را تمدید و گستره خدمات ارائه‌شده در این طرح را همگام با پیک‌های کرونا بیشتر کرده است.

این روزها و درحالی‌که چهارمین پیک کرونا سراسر کشور را درگیر کرده است، شرکت امداد خودرو سایپا نیز با افزایش تعداد ناوگان خودرویی و موتوری این شرکت می‌کوشد تا مالکان خودرو را از حضور در تعمیرگاه‌ها منصرف کند و در عوض خدمات موردنیاز مالکان را در محل مشتری ارائه کند.

در شرایط عادی، چنین طرح‌هایی شامل خدمات سبک بوده، اما با توجه به شرایط اضطراری پیش‌آمده، شرکت امداد خودرو سایپا تلاش کرده است تا طیف گسترده‌ای از خدمات سبک و سنگین تا نصب آپشن را در محل مشتریان انجام دهد تا به این وسیله یاری‌گر کادر درمانی کشور و ستاد ملی مقابله با کرونا باشد.

خدمات تعمیراتی، سرویس ادواری، سرویس‌های اولیه، بازدید‌های فنی، نصب آپشن، تعویض روغن، تعویض فیلتر و خدماتی نظیر تعویض تسمه تایم و غیره که در قالب خدمات امدادی خودرو نمی‌گنجد، ازجمله خدماتی است که امداد خودرو سایپا در این طرح به مشتریان ارائه می‌کند.

امداد خودرو سایپا همچنین کوشیده است با گنجاندن مشوق‌های مختلف، مالکان خودرو را به استفاده از خدمات خودرو در محل ترغیب کند.

اجرت و ایاب ذهاب رایگان یکی از مهم‌ترین مشوق‌های امداد خودرو سایپا در طرح خدمات خودرو در محل است، در این طرح فقط هزینه قطعات مصرفی از مشتریان دریافت می‌شود و هزینه‌ای به‌عنوان اجرت تعویض قطعات و ایاب و ذهاب از مالکان خودرو دریافت نخواهد شد و تمام خدمات و قطعات نصب‌شده مطابق با قوانین شرکت سایپا یدک تحت پوشش و تضمین‌شده است.

افزایش شماره‌های تماس و کاهش زمان انتظار نیز گام دیگر امداد خودرو سایپا در همراهی با ستاد ملی مقابله با کرونا بوده است. تا پیش‌ازاین فقط شماره تماس ۸۴۴۴۴-۰۲۱ امکان دریافت تماس و ثبت درخواست خدمات خودرو در محل را داشت و در حال حاضر شماره تماس ۰۹۶۵۵۰ نیز افزوده‌شده است تا با ۱۵۰ خط ورودی، زمان انتظار برای تماس‌گیرندگان به حداقل برسد، به‌طوری‌که امکان پشت خط ماندن برای متقاضیان در حد صفر است.

همچنین به‌منظور تسهیل درخواست خدمات خودرو در محل، امکان ثبت اینترنتی درخواست به نشانی اینترنتی www.emdadsaipa.ir نیز فراهم‌شده است.

اگرچه این طرح به‌طور گسترده برای دارندگان خودروهای سایپا اجرا می‌شود، اما برای مالکان سایر خودروها نیز چاره‌اندیشی شده است که مالکان این خودروها می‌توانند در تماس با شماره تلفن‌های امداد خودرو سایپا از چگونگی دریافت خدمات امدادی اطلاع پیدا کنند.

هم‌وطنان گرامی می‌توانند برای درخواست خدمات خودرو در محل، خدمات امدادی و مشاوره فنی با شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و یا ۸۴۴۴۴ – ۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا بهره‌مند شوند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟