گروه بهمن

شرایط فروش وانت کارا و کاپرا گروه بهمن اعلام شد

یکشنبه - 2 خرداد 1400

پیشرانه- گروه بهمن شرایط فروش نقدی و پیش فروش ، ۳ محصول وانت خود را اعلام کرد.

پیشرانه- گروه بهمن شرایط فروش نقدی و پیش فروش ، ۳ محصول وانت خود را اعلام کرد.

به گزارش وب سایت خبری « پیشرانه» بر اساس این طرح فروش، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ را به دو صورت نقدی و پیش فروش از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه  ۳خرداد ماه تا ساعت ۱۳روز پنجشنبه ۱۳ خرداد ماه و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

همچنین وانت کاپرا ۲ کابین دو دیفرانسیل در همین تاریخ  تنها با روش نقدی به فروش می رسد.

گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی و یا پیش فروش است.

پیش فروش کارا

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در طرح مذکور وانت کارا مورد نظر به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید همچون  تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و… مجهز خواهد بود.

وانت کاپرا

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

کارا

قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده  از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir  اقدام کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟