شرایط فروش اعتباری وانت های گروه بهمن اعلام شد

سه شنبه - 4 خرداد 1400

پیشرانه- گروه بهمن شرایط فروش اعتباری وانت کارا تیپ ۳ تک کابین و دو کابین و وانت کاپرا دو کابین ویژه خرداد ماه را اعلام کرد.

پیشرانه- گروه بهمن شرایط فروش اعتباری وانت کارا تیپ ۳ تک کابین و دو کابین و وانت کاپرا دو کابین ویژه خرداد ماه را اعلام کرد.

به گزارش وب سایت خبری « پیشرانه» گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ و وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل را به صورت اعتباری از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۴ خرداد تا ساعت ۱۳ روز پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

فروش همه محصولات به صورت اینترنتی بوده و با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه مسترد خواهد شد.

 

وانت کارا

گفتنی است وانت کارا تیپ ۳ دارای سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده)، سیستم رادیوپخشUSB، قفل مرکزی و تغییراتی در طراحی صندلی و سقف کاذب است.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

وانت کاپرا

قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام کنند..

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟