شواهدی از رضایت ثبت‌نام کنندگان مرحله دوم فروش خودرو دیگنیتی

پیشرانه- نخستین مرحله فروش خودرو دیگنیتی به‌صورت نقدی در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ انجام شد که با استقبال خوب خریداران همراه بود.

0

پیشرانه- نخستین مرحله فروش خودرو دیگنیتی به‌صورت نقدی در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ انجام شد که با استقبال خوب خریداران همراه بود.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» دور اول عرضه این خودرو که به‌صورت اینترنتی انجام شد با تحویل به مشتریان که توانستند مدارک را تکمیل نمایند به اتمام رسید. دیگنیتی که تنها خودرو suv کوپه عرضه‌شده در کشور است به دلیل ظاهر زیبا و امکانات فوق‌العاده آن با استقبال زیاد از سوی خریداران قرار گرفت و مجدداً گروه بهمن در ظرف یک ماه فروش این خودرو را اعلام نمود و مرحله دوم فروش دیگنیتی نیز در ۲۷ اردیبهشت همراه با استقبال بالای مشتریان پایان یافت.

چینی کار یکی از ثبت‌نام کنندگان مرحله دوم فروش دیگنیتی از استان تهران ضمن اشاره به اینکه نحوه ثبت‌نام تا حدودی محدود بود گفت: از یک ساعت قبل از آغاز فروش اینترنتی این خودرو آماده‌شده بودم و با تلاش و استمرار در پایان موفق شدم یک دستگاه دیگنیتی ثبت‌نام کنم.

وی ضمن اشاره به علاقه‌مندی خود به خودروهای اسپرت بیان کرد: در داخل کشور خودروی اسپرتی که از طریق یک شرکت معتبر و با خدمات خوب همراه باشد بسیار کم است لذا با معرفی یکی از دوستان با خودرو دیگنیتی آشنا شدم و همچنین گروه بهمن را به خاطر خدمات پس از فروش مطمئن آن انتخاب کردم.

در صحبت با هدایتی یکی دیگر از ثبت‌نام کنندگان مرحله دو دیگنیتی از شهرستان ابرکوه به نحوه آشنایی با این محصول اشاره شد و گفت: از طریق یکی از نمایندگی‌ها و مراجعه و بازدید حضوری با این محصول آشنا شدم و بعد تصمیم به ثبت‌نام گرفتم.

وی که از مشتریان سابق گروه بهمن محسوب می‌شود و وانت کارا داشته است گفت: از طریق کافی‌نت در مرحله دوم فروش دیگنیتی شرکت کردم که ۷ دقیقه بعد از آغاز فروش اینترنتی موفق به ثبت‌نام شدم.

راسخ از کازرون که توانسته در ۵ دقیقه ابتدای شروع مرحله دوم فروش دیگنیتی ثبت‌نام کند گفت: به‌راحتی توانسته ثبت‌نام را انجام دهد و از قبل نیز از طریق وب‌سایت بهمن با این محصول آشنا شده و در جریان شرایط فروش قرارگرفته است. وی همچنین به امکانات مناسب و متنوع این خودرو و توضیحات و معرفی کامل دیگنیتی در وب‌سایت بهمن اشاره کرد که در انتخاب این محصول تأثیرگذار بوده است.

شیخی از برازجان بوشهر که بار اول در فروش اینترنتی دیگنیتی شرکت کرده است نحوه ثبت‌نام را خوب اعلام کرد و گفت: خیلی راحت توانستم در فروش اینترنتی شرکت کنم و در همان دقایق اولیه موفق به ثبت‌نام شوم.

وی همچنین به نحوه آشنایی خود با دیگنیتی از طریق صفحه اینستاگرام یکی از نمایندگی‌های گروه بهمن در شیراز اشاره کرد و گفت: اطلاع‌رسانی و توضیحات کامل در خصوص خودرو دیگنیتی در شبکه مجازی باعث شد که به خودرو دیگنیتی علاقه‌مند شود. ضمن اینکه قیمت و ظاهر اسپرت این خودرو در انتخاب این محصول بسیار مؤثر بوده است.

گفتنی است دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه‌شده در داخل کشور است و در فاز نخست تولید، ۲۰ درصد آن داخلی سازی شده است. دیگنیتی از به‌روزترین فناوری ساخت خودرو بهره می‌برد و امکانات و ویژگی‌های فنی و ظاهری‌ این خودرو در کنار قیمت بسیار مناسب، آن را از سایر محصولات هم‌رده متمایز کرده است. ظاهر زیبا و مشتری‌پسند، قوای محرکه ارتقا یافته و امکانات و تجهیزات فنی، ایمنی و رفاهی دیگنیتی، رانندگی مطمئن و راحتی را تضمین می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.