رضایت حداکثری مشتریان از تست رانندگی خودرو فیدلیتی

پیشرانه- بر اساس برنامه‌ریزی شرکت بهمن موتور علاقه‌مندان به رانندگی با خودرو لوکس فیدلیتی طی دو روز گذشته اقدام به تست این خودرو کردند.

0

پیشرانه- بر اساس برنامه‌ریزی شرکت بهمن موتور علاقه‌مندان به رانندگی با خودرو لوکس فیدلیتی طی دو روز گذشته اقدام به تست این خودرو کردند.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» شرکت بهمن موتور با توجه به عرضه خودرو فیدلیتی در ماه آینده، از متقاضیان تست این خودرو دعوت به عمل آورد و در برنامه‌ای ضمن معرفی کامل این خودرو، رانندگی با آن را تجربه کردند.

نظرات به‌دست‌آمده از این تست درایو به‌گونه‌ای است که در تمام شاخص‌ها از سوی مشتریان این خودرو پسندیده شد.

ازجمله مواردی که توجه خاص مشتریان را به خود جذب کرد، قدرت موتور و حرکت جاده‌ای بود که طی آن مراجعه‌کنندگان تمایز فیدلیتی با محصولات دیگر روز بازار را تشریح کردند.

گفتنی است زمان آغاز فروش این محصول هفته اول تیرماه و به لطف خرید پلتفرم آن با قیمت پایین‌تر از دیگنیتی (۷۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) و متناسب با قیمت محصولات تولید داخل قیمت‌گذاری خواهد شد تا رضایت مشتریان تأمین شود. همین موضوع باعث شده تا در این بازه قیمتی بی‌رقیب باشد و به گزینه‌ای جذاب برای مشتریان تبدیل شود.

رضایت حداکثری مشتریان از تست رانندگی خودرو فیدلیتی

این محصول به دلیل اینکه محصول استراتژیک گروه بهمن محسوب می‌شود، هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت می‌تواند با خودروهای هم‌سطح خود رقابت کند.

گروه بهمن تولید خودروی فیدلیتی در حجم انبوه را در برنامه دارد و برای سال اول برنامه‌ریزی برای تولید ۹۲۰۰ دستگاه صورت گرفته است. میزان تولید در سال‌ دوم به حدود ۱۲ تا ۱۵ هزار دستگاه و در سال سوم ۲۰ هزار دستگاه خواهد رسید.

فیدلیتی یک SUV بزرگ و لوکس است که قرار است در دو نسخه ۵ و ۷ صندلی به بازار بیاید و مشتریان می‌توانند بر اساس سلیقه و نیاز، تیپ موردنظر را انتخاب کنند. رینگ‌های این خودرو از نوع ۲۰ اینچی است و در دو طرح عرضه خواهد شد که نصب رینگ‌های ۲۰ اینچی سبب زیبای چشمگیر این خودرو در نمای جانبی شده است. فیدلیتی گروه بهمن با پیشرانه ۱/۵ لیتری توربوشارژر، توان ۱۵۵ اسب بخاری و گشتاور ۲۳۰ نیوتن متری تولید می‌کند. جعبه‌دنده فیدلیتی از نوع ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچه است و می‌توان شتابگیری بهتر و لذت رانندگی بیشتر را با این خودرو تجربه کرد. گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر و یک سال با ۲۰ هزار کیلومتر سرویس رایگان برای این خودرو اختصاص داده‌شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.