افزایش ۱۰۷۰ درصدی سود عملیاتی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سال ۱۳۹۹

اهداف امسال ایساکو در حوزه فروش قطعات یدکی تشریح شد

پیشرانه- همایش سراسری فروشگاه‌های مجاز شرکت ایساکو و مدیران دفاتر منطقه‌ای با حضور مدیرعامل این شرکت، به‌منظور تشریح اهداف فروش و هم‌اندیشی در خصوص توسعه و ارتقای کیفیت فروش قطعات و لوازم‌یدکی به‌صورت برخط برگزار شد.

0

پیشرانه- همایش سراسری فروشگاه‌های مجاز شرکت ایساکو و مدیران دفاتر منطقه‌ای با حضور مدیرعامل این شرکت، به‌منظور تشریح اهداف فروش و هم‌اندیشی در خصوص توسعه و ارتقای کیفیت فروش قطعات و لوازم‌یدکی به‌صورت برخط برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» در این نشست، مدیرعامل ایساکو گفت: در شرایطی که به دلیل مشکلات اقتصادی، فروش قطعات تقلبی تبدیل به معضل بازار لوازم‌یدکی شده، فروشگاه‌های مجاز، به‌عنوان بازوی اصلی فروش لوازم‌یدکی، متعهدانه در تلاش‌اند که قطعات اصلی و باکیفیت را به دست مشتریان برسانند.

مهدی مونسان تشریح کرد: ایساکو در راستای اصلاح فرآیندهای کسب‌وکار، برنامه‌ای سه‌ساله را از سال ۹۹ آغاز کرد و طی این برنامه ۵۶ فرآیند در سال گذشته به شکل مؤثری تغییر یافت که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ با ادامه این تغییرات فرآیندی، بتوانیم به بهترین و پربارترین ساختار تأمین و فروش دست‌یابیم.

وی با اشاره به برنامه‌های کلیدی ایساکو در سال ۱۴۰۰ یادآور شد: به‌منظور حمایت از شبکه فروشگاه‌های مجاز و مشتریان، طرح فروش تسهیلاتی قطعات با استفاده از «ایساکو کارت» که طی سال‌های اخیر اجرایی شده بود با جدیت بیشتر و تخصیص تسهیلات تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان با همکاری بانک رسالت ادامه خواهد یافت؛ همچنین امسال با فراهم کردن امکان فروش اینترنتی قطعات از طریق فروشگاه‌های مجاز، گام مهم دیگری برای سهولت خرید و افزایش سطح دسترسی مشتریان، خصوصاً در شرایط کرونایی برداشته خواهد شد.

وی در ادامه با ابراز تأسف از این‌که روزانه حجم بالایی از لوازم‌یدکی در کارگاه‌های زیرزمینی تولید و یا با نوسازی قطعات مستعمل به چرخه مصرف وارد می‌شود، گفت: علاوه بر تولیدات مجعول، قطعات وارداتی بی‌کیفیت و درجه چندم نیز در اختیار هم‌وطنان قرار می‌گیرد که افزون بر ایجاد خطرات جانی و مالی برای مردم، باعث فلج شدن تولید داخل و ایجاد مشکلات اقتصادی عدیده برای فروشندگان قطعات اصلی و باکیفیت می‌شود.

مونسان ادامه داد: خلاف مشکلات تحریم‌های ظالمانه اقتصادی، کرونا و کمبود نظارت بر بازار قطعات تقلبی، در سال ۹۹ موفق شدیم، به دستاوردهایی همچون افزایش ۵۰ درصدی فروش لوازم‌یدکی معادل ۱۲۰۰ میلیارد تومان و افزایش سود عملیاتی به میزان ۱۰۷۰ درصد دست‌یابیم؛ همچنین در خردادماه امسال نیز موفق به پشت سر گذاشتن رکورد ماهیانه فروش شرکت شدیم.

در ادامه این همایش، برخی از صاحبان امتیاز فروشگاه‌های مجاز، مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کسب‌وکار خود را اعلام کردند که مقرر شد برای بررسی و رفع آن کارگروه‌هایی تشکیل شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.