فروش 11 خودرو سایپا

فروش ۱۱ خودرو سایپا آغاز می‌شود

پنجشنبه - 24 تیر 1400

پیشرانه- فروش ۱۱ خودرو سایپا  از امروز ۲۴ تیر ماه به مدت سه روز آغاز می‌شود

پیشرانه- فروش ۱۱ خودرو سایپا  از امروز ۲۴ تیر ماه به مدت سه روز آغاز می‌شود

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» جشنواره پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از ساعت ۱۴ امروز آغاز می‌شود.

در جشنواره پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۱۱ محصول عرضه می‌شود و متقاضیان فرصت دارند تا در محصولات سایپا و پارس‌خودرو در مدت سه روز فرآیند ثبت‌نام را انجام دهند.

در طرح فروش ۱۱ خودرو سایپا خودروهای شاهین، کوییک اس، ساینا اس، کوییک دنده‌ای، ساینا دنده‌ای، کوییک دو رنگ آر و وانت سایپا ۱۵۱ عرضه می‌شود و زمان تحویل در جشنواره فروش فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال آینده است.

در پیش ثبت‌نام طرح عید تا عید محصولات سایپا و پارس‌خودرو، مانند طرح‌های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی‌شود اما پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی‌الحساب، نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام کنند.

همچنین به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از امروز پیش‌فروش محصولات شرکت زامیاد شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه‌سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس آغاز خواهد شد و موعد تحویل این خودروها آبان و آذرماه سال جاری در نظر گرفته‌شده است. در محصولات زامیاد برای اولین بار طی چند وقت اخیر و پس از اجباری شدن فرآیند قرعه‌کشی، دیگر قرعه‌کشی صورت نمی‌گیرد و هیچ محدودیتی در ثبت‌نام نیز وجود ندارد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟