اجرای طرح خدمات پس از فروش محصولات بهمن موتور در قالب عید تا عید

پیشرانه- طرح ویژه عید تا عید شرکت بهمن موتور از تاریخ ۳۱ تیر لغایت ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ با هدف انجام بازدیدهای فصلی رایگان و ارائه تخفیف‌های ویژه در اجرت سرویس‌های ادواری و قطعات مصرفی و غیر مصرفی به خودروهای بهمن موتور در سراسر کشور آغاز می‌شود.

0

پیشرانه- طرح ویژه عید تا عید شرکت بهمن موتور از تاریخ ۳۱ تیر لغایت ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ با هدف انجام بازدیدهای فصلی رایگان و ارائه تخفیف‌های ویژه در اجرت سرویس‌های ادواری و قطعات مصرفی و غیر مصرفی به خودروهای بهمن موتور در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» علیرضا توکلی طرقی مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن از شروع طرح خدماتی عید تا عید از ۳۱ تیر ۱۴۰۰ خبر داد و در خصوص جزئیات این طرح گفت: جشنواره عید تا عید در ۷۸ عاملیت منتخب در سراسر کشور اجرا می‌شود و تا ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ نیز ادامه دارد.

توکلی طرقی در خصوص خودروهای شامل طرح بیان کرد: محصولات مزدا ۳، مزدا ۲،B30،B50، هاوال H2، وانت کاپرا، وانت کارا و مزدا می‌توانند از خدمات رایگان عیب‌یابی با دستگاه دیاگ، اجرت تعویض فیلترها و روغن‌موتور به‌استثناء روغن گیربکس و دیفرانسیل، بازدید سطح سیالات (ضدیخ، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، منبع آب‌شیشه شور)، وضعیت تایرها و صحت عملکرد قطعات ایمنی مانند لنت‌ها، برف پاکن و نور چراغ‌ها استفاده کنند.

مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن با اشاره به اینکه ۵۰ درصد تخفیف در اجرت سرویس‌های ادواری در نظر گرفتیم، اظهار کرد: علاوه بر آن ۱۵ درصد تخفیف در خصوص روانکارها و قطعات مصرفی و ۲۵ درصد تخفیف در قطعات یدکی غیر مصرفی ارائه می‌کنیم.

وی ادامه داد: روانکارها شامل روغن‌موتور، گیربکس، هیدرولیک فرمان و ترمز و همچنین قطعات مصرفی شامل انواع لنت، شمع، تسمه‌ها و فیلترها می‌شوند.

توکلی طرقی به انجام طرح‌های متنوع خدمات پس از فروش جهت جلب رضایت مشتریان در ایام سال اشاره و اظهار کرد: در پایان هر طرح از مشتریان نظرسنجی به‌عمل‌آمده و خوشبختانه توانستیم بالاترین رضایت دارندگان خودروهای بهمن موتور را کسب نماییم.

مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن گفت: به‌منظور همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا و سایر سازمان‌های ذی‌ربط و همچنین صرفه‌جویی در زمان، مشتریان محترم را به دریافت خدمات خودرو در محل تشویق کردیم و متقاضیان استان‌های تهران و البرز می‌توانند از طریق سرویس در محل از خدمات این طرح استفاده کنند.

توکلی طرقی ضمن تأکید بر اهمیت مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز به دلیل استفاده از قطعات اصل و با کیفیت تصریح کرد: باوجود تکنسین‌های مجرب و آموزش‌دیده و تجهیزات استاندارد، مشتریان محترم از کیفیت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر داشته باشند و می‌توانند از طریق وب‌سایت گروه بهمن و نرم‌افزار موبایل به‌صورت اینترنتی نوبت پذیرش دریافت کنند.

گفتنی است بهمن موتور با هدف افزایش رضایت مشتریان، در ارائه خدمات پس از فروش رشد قابل‌توجهی داشته است. ایجاد مدرن‌ترین مرکز خدمات خودرویی کشور، حضور نیروهای آموزش‌دیده و باتجربه در سطح شبکه نمایندگان، تأمین به‌موقع قطعات یدکی، اجرای طرح پیگیری مشتریان، بهره‌مندی از سامانه‌هایی همچون اصالت قطعه، نرم‌افزار موبایل گروه بهمن، سرویس در محل، خودروی جایگزین، اجرای طرح‌های فصلی و… ازجمله اقدامات انجام‌شده‌ای است که سبب شد تا در آخرین ارزیابی، بهمن موتور مقام دوم در بین خودروسازان سبک را به خود اختصاص دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.