اوپل کورسا

اوپل کورسا و شروع دوباره هیجان انگیز

یکشنبه - 27 مرداد 1398

پیشرانه – اوپل کورسا خودرویی که دهه هفتاد بسیاری از جوان ها به خود علاقه مند کرد تاجایی که برخی معتقد بودند می تواند جای پژو ۲۰۶ محبوب را بگیرد این روزها برای ششمین بار نقاب تعویض کرده است و نسل ششم آن هم‌زمان با آغاز تابستان متولد شد. به گزارش وب سایت خبری پیشرانه […]

پیشرانه – اوپل کورسا خودرویی که دهه هفتاد بسیاری از جوان ها به خود علاقه مند کرد تاجایی که برخی معتقد بودند می تواند جای پژو ۲۰۶ محبوب را بگیرد این روزها برای ششمین بار نقاب تعویض کرده است و نسل ششم آن هم‌زمان با آغاز تابستان متولد شد.
به گزارش وب سایت خبری پیشرانه اين نسل با طراحي خشن، ارتفاع پايين صندلي راننده، هيجان رانندگي بيشتر، توربوشارژر سریع‌تر، فهرست کامل فناوری‌های ايمني غيرفعال، بهسازي کامل سيستم تعليق و فرمان، سامانه‌های کمک‌راننده، سيستم اطلاعات و سرگرمي به‌روزرسانی شده و بسیاری نیز معتقند این خودرو ارزش بالایی در مقايسه با رقم پرداختي دارد.
اوپل کورسا نسل جدید براي اولين بار در اين سگمنت جعبه‌دنده ۸ سرعته خودکار ارائه می‌کند.
همچنین این خودرو از یک پیشرانه ۱.۲ ليتري بنزيني ۷۵ اسب بخاري ، جعبه‌دنده ۵ سرعته دستي بهره می برد که نتیجه آن مصرف سوخت ترکيبي ۴.۱ ليتر است.
این خودرو همچنین با پيشرانه ۱.۲ ليتري بنزيني ۳ سيلندر آلومينيومي ۱۰۰ و ۱۳۰ اسب بخاري و جعبه‌دنده ۶ سرعته دستي يا ۸ سرعته خودکار با مصرف ترکيبي ۴.۴ ليتر نیز عرضه خواهد شد.
اوپل کورسا همچنين براي اين مدل چهار تريم پايه مجهز به گرم‌کن صندلی‌ها و فرمان، ماساژور صندلي راننده، هشدار برخورد از جلو و کروز کنترل هوشمند، Edition دربرگيرنده يکسري آپشن هاي بيشتر، Elegance با بالاترين سطح تجهيزات شامل چراغ جلو و مه شکن LED، صندلي برقي ۶ جهته شاگرد، زیر آرنجی داراي فضايي براي اشياء کوچک و تزئينات کرومي بدنه و نهايتاً GS مجهز به صندلی‌های اسپرت جلو، پدال‌های آلومينيومي اسپرت، تزئينات قرمزرنگ اتاق، سپرهاي متفاوت، پوشش مشکي براق ستون C و لوله اگزوزهاي کرومي براي علاقه‌مندان به فضايي اسپرت تر و هیجان‌انگیزتر در نظر گرفته است.
اوپل کورسا همچنین از چراغ‌های LED هوشمند بهره می‌برد. طول مدل جدید همان ۴.۶ متر باقی مانده، اما بر اساس اعلام اوپل سقف این خودرو ۴۸ میلی‌متر پایین‌تر از قبل خواهد بود.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟