درباره ما

«پیشرانه» وب‌سایت تخصصی اخبار صنعت خودرو و صنایع وابسته

«پیشرانه» به‌عنوان یک وب‌سایت تخصصی در حوزه خودرو تلاش می‌کند تا با انعکاس اخبار به‌صورت مستمر و همچنین تولید محتوای تخصصی نیاز بخش خودرو در حوزه رسانه به‌اندازه توان خود تأمین کند.

شکی نیست در این راه پستی‌وبلندی‌های بی‌شماری وجود دارد که ما در پیشرانه تلاش خواهیم کرد با کمک خوانندگان و همچنین کارشناسان در مسیر درست تولید محتوای مؤثر و حقیقی گام برداریم.

«پیشرانه» تلاش دارد هرچه سریع‌تر و همراه با توسعه و رشد صنعت خودرو ایران و با بهره‌گیری چندین سال کار در حوزه خودرو آن‌هم به‌صورت تخصصی و همچنین با مشورت از کارشناسان و مدیران صنعت خودرو عنوان یک رسانه تأثیرگذار فعالیت داشته باشد.

از بخش‌های قابل اشاره در پیشرانه می‌توان به صفحه قیمت خودرو اشاره کرد که تلاش دارد به‌صورت مستمر و روزانه شما خوانندگان را از تغییر قیمت خودروهای در بازار از خودروهای داخلی گرفته تا وارداتی و همچنین خودروهای تولید ایرانی و غیر ایرانی مطلع کند.

در این بخش همچنین تلاش داریم تمامی اطلاعات و مشخصات خودروهایی که در بازار ایران موجود هستند جمع‌آوری و در دسترس کاربران محترم قرار بگیرد.

بخش «تعمیر و نگهداری خودرو» نیز یکی دیگر از بخش‌های جذاب در پیشرانه است. در این بخش تلاش داریم آن بخش از تعمیرات خودروها که احتیاج به تخصص بالایی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند شخصاً به آن اقدام کنند را توضیح دهیم. در این بخش همچنین آموزش‌های ویدئویی مرتبط نیز در برنامه تولید گروه تولید محتوای پیشرانه قرارگرفته است.

یکی دیگر از خدمت های «پیشرانه»  به بخش ها جانبی خودرو مانند لاستیک و روغن اختصاص یافته است. که به صورت مجزا در حال راه اندازی هستند.

این بخش در ابتدا با موضوع لاستیک آغاز به کار کرده و طی کوتاه مدت گروه های دیگر در باره لازم جانبی خودرو نیز به آن اضافه خواهد شد.