آغاز اجرای طرح بازدید قبل از نوروز محصولات ایران‌خودرو از امروز

پیشرانه – شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو طرح ویژه بازدید پیش از نوروز خودروهای تولیدی ایران‌خودرو را به مدت هشت روز، از یازدهم تا نوزدهم اسفند ماه امسال اجرا می‌کند.

0

پیشرانه – شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو طرح ویژه بازدید پیش از نوروز خودروهای تولیدی ایران‌خودرو را به مدت هشت روز، از یازدهم تا نوزدهم اسفند ماه امسال اجرا می‌کند.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» ،طرح بازدید قبل از نوروز ایساکو با محوریت ارایه خدمات در سراسر کشور با تخفیف‌های متنوع در «اجرت بازدید» یا «اجرت ﺗﻌﻮﯾﺾ ﻗﻄﻌﺎت و لوازم مصرفی» با هدف افزایش رضایت مشتریان و امنیت خاطر آنان در آستانه تعطیلات نوروز برگزار می‌شود.

در این طرح، «اجرت بازدید کلی خودرو» برای مجموعه چرخ‌ها، چراغ‌ها و سطح مایعات صددرصد رایگان خواهد بود. این بازدید شامل بررسی لنت‌های جلو، وضعیت کیفی تایرها، گردگیر پلوس و فرمان، چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب، چراغ ترمز، چراغ دنده عقب، چراغ‌های راهنما و فلاشر، سطح روغن ترمز، سطح روغن هیدرولیک، سطح روغن موتور، سطح مایع خنک کننده، پمپ و مخزن شیشه شوی، عملکرد ترمز دستی، بررسی عملکرد تیغه برف‌پاک‌کن‌ها، دسته موتور بالا، بررسی تسمه دینام و کولر، موقعیت و کیفیت کلاچ، عملکرد فن رادیاتور و بررسی سیستم بخاری و کولر می‌شود.

افزون بر این، تعویض ﻗﻄﻌﺎت و لوازم مصرفی همچون روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻫﻮا، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺑﻨﺰﯾﻦ و ﺷﻤﻊ نیز با صد درصد تخفیف در اجرت (رایگان) و برای دﯾﺴﮏ و ﺻﻔﺤﻪ، ﺗﺴﻤﻪ ﺗﺎﯾﻢ و ﻟﻨﺖ ﺟﻠﻮ با ۵۰ درصد تخفیف در اجرت انجام خواهد شد.

گفتنی است، فهرست نمایندگی‌های منتخب انجام این طرح در سایت ایساکو به نشانیwww.isaco.ir  قرار گرفته است.

روابط عمومی ایساکو، همچنین از آمادگی برای اجرای طرح امداد نوروزی ۱۴۰۱ ایران‌خودرو از اواخر اسفند ماه امسال تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.