متقاضیان از ۲۰ استان

یکشنبه - 15 اسفند 1400

پیشرانه – مرحله اول فروش آنلاین کشنده امپاورBD500  با استقبال خریداران روبرو شد. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وضعیت فروش این کشنده مدرن و پرقدرت، بیشترین خریداران امپاور از استان‌های فارس، تهران و اصفهان بوده‌اند. به همین ترتیب از نظر پراکندگی جغرافیایی در ۲۰ استان و ۳۴ شهرستان ایران ثبت نام خرید امپاور صورت پذیرفته است.

پیشرانه – مرحله اول فروش آنلاین کشنده امپاورBD500 با استقبال خریداران روبرو شد. بر اساس آخرین گزارش منتشر شده از وضعیت فروش این کشنده مدرن و پرقدرت، بیشترین خریداران امپاور از استان‌های فارس، تهران و اصفهان بوده‌اند. به همین ترتیب از نظر پراکندگی جغرافیایی در ۲۰ استان و ۳۴ شهرستان ایران ثبت نام خرید امپاور صورت پذیرفته است.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» ثبت نام نقدی کشنده امپاور BD500 با قیمت قطعی و به صورت آنلاین در روز شنبه مورخ ۱۴/۱۲/۱۴۰۰ ساعت ۱۰ آغاز شد اما به دلیل حجم بالای تقاضا در همان ساعت اولیه ظرفیت تکمیل شد.

کیفیت محصول، امکانات، خدمات پس از فروش گسترده و قیمت ارزنده این محصول از مهمترین معیارهای مشتریان برای این استقبال بی نظر بوده است. خریداران امپاور BD500 در اولین مرحله فروش آنلاین، این کشنده را با قیمت دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان (قیمت کارخانه) بدون احتساب ارزش افزوده به صورت نقدی ثبت نام کردند. طبق برنامه، تحویل این خودروها در هفته دوم اردیبهشت سال ۱۴۰۱ خواهد بود. این خودرو یکسال خدمات رایگان و دو سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی دارد.

شرکت بهمن دیزل اطمینان داد مراحل بعدی فروش متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟