گروه بهمن در عرصه صنعت خودرو پیشرو است

سه شنبه - 27 اردیبهشت 1401

پیشرانه – معاون وزیر صمت گفت: گروه بهمن به عنوان یک شرکت خودروساز خصوصی پیشرو در صنعت خودروسازی کشور است.

پیشرانه – معاون وزیر صمت گفت: گروه بهمن به عنوان یک شرکت خودروساز خصوصی پیشرو در صنعت خودروسازی کشور است.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» ، علی نبوی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع در حاشیه بازدید از غرفه گروه خودروسازی بهمن در چهارمین نمایشگاه خودروسازی تهران پیرامون ارزیابی از توانمندی گروه بهمن گفت: گروه بهمن به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه تولید خودروهای مختلف و صنعت خودروسازی به شمار می رود.

وی با بیان اینکه در نظر داریم تا در افق ۱۴۰۴ سهم بیش از ۳۰ درصدی تولید خودرو در کشور را شرکت های خودروساز بخش خصوصی عهده دار شوند، تصریح کرد: بطور حتم گروه بهمن نیز جز شرکت های خودروساز بخش خصوصی پیشرو است و در این چشم انداز می تواند نقش مهمی را در تولید خودرو اعم از سواری و تجاری ایفا کند.

معاون وزیر صمت خاطر نشان کرد: بطور همه جانبه از تولید کنندگان واقعی بخش خصوصی در عرصه خودروسازی کشور حمایت های لازم را به عمل خواهیم آورد.

گفتنی است؛ گروه بهمن از چهار محصول دیگنیتی پرستیژ، ریسپکت، FAW550 و اتوبوس City12 در چهارمین نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب رونمایی کرد.

گفتنی است، گروه بهمن تنها تولید کننده در کشور می باشد که همه محصولات نقلیه از دو چرخ تا هجده چرخ را تولید می کند.

گروه بهمن در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی شهر آفتاب از ساعت ۱۱ صبح تا ۶ بعد از ظهر ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه، در سالن ۵ پذیرای بازدیدکنندگان است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟