برنامه‌های شایان یدک برای پوشش خدمات در سراسر کشور

شنبه - 7 خرداد 1401

پیشرانه- خودروهای تجاری یکی از بخش‌های جذاب و پرمخاطب نمایشگاه خودروی تهران بود.

پیشرانه- خودروهای تجاری یکی از بخش‌های جذاب و پرمخاطب نمایشگاه خودروی تهران بود.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» شمس‌الدین قلی زاده رئیس هیأت مدیره شایان یدک و مدیرعامل نمایندگی شایان دیزل شیراز در حاشیه نمایشگاه خودرو تهران به «پیشرانه» گفت: این دومین نمایشگاهی است که در آن شرکت کرده‌ایم و پیش‌تر در نمایشگاه مصلی تهران حضور داشتیم. خوشبختانه در شهر آفتاب تنوع برنامه تست درایو، بازخورد خوبی داشت و مشتریان از نزدیک با خودروهای ما آشنا شدند. امیدوار هستیم در نمایشگاه تیرماه شیراز نیز، تست درایو متنوعی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه شرکت‌ها درخواست خرید داشتند و شهرهای دیگر نیز درخواست‌هایی برای نمایندگی داشتند. به‌طورکلی از نمایشگاه شهر آفتاب راضی بودیم.

به گفته قلی زاده، سایت اینترنتی در حال راه‌اندازی است اما فروش به‌صورت سهمیه است که به نمایندگی‌ها داده می‌شود. در حال حاضر در چندین شهر ۱۲ نماینده داریم که خدمات فروش و پس از فروش را انجام می‌دهند.

شایان یدک در شیراز، مشهد، تهران، ارسنجان، بندرعباس، کرمانشاه، ایلام، تاکستان و اهواز نمایندگی فعال دارد. همچنین در شهرهای تبریز، کردستان و سیستان و بلوچستان فعال کردن نمایندگی‌ها در دست انجام است تا تعداد آن‌ها به ۱۵ نماینده برسد. این کار تا پایان سال انجام می‌شود.

قلی زاده درباره قیمت محصول نیز بیان کرد: قیمت محصول ۳ میلیارد و ۳۵۰ است و آپشن جدید آن کولر و یخچال درجا است که بر روی ماشین نصب شده است.

قلی زاده اضافه کرد: البته در حوزه کامیونت وارد شده‌ایم و کامیونت ۱۰ تن ما برای نمونه به بندرعباس ارسال‌شده و برای ۶ تن و ۵ تن نیز نمونه‌ها آماده شده است. برای ۱۰.۵ تن نیز برنامه همان آپشن فعلی است. برای نمایشگاه شیراز از کامیونت ۱۰.۵ تن رونمایی خواهیم کرد.

به گفته وی، تارگت فروش برای سال جاری، H7 به میزان ۱۵۰۰ دستگاه است. پیش‌فروش کامیونت نیز احتمالاً پس از رونمایی آغاز می‌شود.

قلی زاده با اشاره به اهمیت خدمات فروش و تأمین قطعه اظهار کرد: خوشبختانه با حمایت سهامدار تا به امروز مشکلی در تأمین قطعات نداشتیم. همچنین با توجه به نگاه مدیریت اگر ۲۰ خودرو تولید می‌شد، ۲ خودرو به‌صورت خام در کارخانه باقی می‌ماند تا اگر مشکل اتاق یا گیربکس پیش بیاید نمونه داشته باشیم. قطعات لازم را از کارخانه تأمین می‌کردیم تا خودرو مشتری در تعمیرگاه باز نماند.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟