ایساکو برای رسیدن به جایگاه نخست خدمات پس از فروش برنامه ریزی کرده است

مدیرعامل ایساکو:

پیشرانه – مدیرعامل ایساکو در نشست خبری صبح روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت : تلاشی که ایساکو برای رسیدن به جایگاه نخست خدمات پس از فروش انجام داده، نتیجه سال‌ها تلاش همکاران ما بوده است که برنامه ریزی های خوبی در این زمینه صورت گرفته بود.

0

پیشرانه – مدیرعامل ایساکو در نشست خبری صبح روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت : تلاشی که ایساکو برای رسیدن به جایگاه نخست خدمات پس از فروش انجام داده، نتیجه سال‌ها تلاش همکاران ما بوده است که برنامه ریزی های خوبی در این زمینه صورت گرفته بود.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» مدیرعامل ایساکو در نشست خبری صبح روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت : تلاشی که ایساکو برای رسیدن به جایگاه نخست خدمات پس از فروش انجام داده، نتیجه سال‌ها تلاش همکاران ما بوده است که برنامه ریزی های خوبی در این زمینه صورت گرفته بود.

بابک سلاجقه در ادامه افزود : هدف ما این بود که با روی خوش با مردم صحبت کرده و در عین آرامش به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

وی گفت : تمامی شبکه های نمایندگی ایساکو به چند روش مختلف مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا تمامی شاخص های مرتبط، در بهترین حالت خود قرار داشته باشد.

سلاجقه افزود : نمی‌توانیم مدعی شویم که هیچ ایرادی در عملکرد ما وجود ندارد، اما تمامی عملکرد پرسنل و شبکه های نمایندگی رصد و پایش ویژه می‌شود. زیر ساخت‌های علمی سازمان در حال توسعه است و پرسنل به صورت مرتب در حال آموزش هستند.

وی ادامه داد : ما در بحث خدمات باید به گونه ای رفتار کنیم که مشتری بتواند با خیال راحت به مشکلات زندگی خود برسد. همه‌ی ما می‌دانیم که خودرو برای بخش مهمی از جامعه نقش درآمدزایی داشته و وسیله امرار معاش خانواده است. به همین دلیل بر این عهد پایبندیم که باید در سریعترین زمان ممکن به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

مدیرعامل ایساکو گفت : آمارهایی که از بخش خدمات منتشر می‌شود ارتباطی با سازمان خدمان پس از فروش ایساکو نداشته و از طریق نهادهای نظارتی و ارزیابی انجام می‌شود.

وی افزود : از ابتدای سال جاری جلسات خوبی به همراه وزیر محترم صمت، مدیرعامل ایران خودرو و بنده در خصوص جلوگیری از ورود قطعات قاچاق و غیر اصل به شبکه خدمات برگزار شده و به صورت منظم در حال پایش هستیم.

سلاجقه ادامه داد : در خصوص ادغام نمایندگی های خدمات پس از فروش باید زیرساخت ها بررسی شود. جلسات متعددی با مدیران سایپا یدک برگزار شده تا مشکلات زیرساختی حل شود تا با توجه به تفاوت های ساختاری، امکان لینک شدن دو بخش باهم فراهم شود.

وی گفت : در یک ماه آینده قرار است یک نمایندگی مشترک به صورت پایلوت راه اندازی شود و در صورت موفقیت، این طرح گسترش خواهد یافت.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.