خدمات امدادی رایگان ایران‌خودرو به زلزله‌زدگان خوی ۱۰ بهمن

دوشنبه - 10 بهمن 1401

با تاکید و دستور مهدی خطیبی مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، امدادرسانی به شهر زلزله زده خوی در استان آذربایجان غربی در دستور کار قرار گرفت. شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای اجرای دستور فوری مدیر عامل ایران‌خودرو و ایفای نقش مسوولیت‌های اجتماعی، به حمایت از هموطنان زلزله‌زده خوی خدمات امدادی رایگان ارایه […]

با تاکید و دستور مهدی خطیبی مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، امدادرسانی به شهر زلزله زده خوی در استان آذربایجان غربی در دستور کار قرار گرفت.

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای اجرای دستور فوری مدیر عامل ایران‌خودرو و ایفای نقش مسوولیت‌های اجتماعی، به حمایت از هموطنان زلزله‌زده خوی خدمات امدادی رایگان ارایه می‌دهد.

به گزارش ارتباطات امدادخودرو ایران، سیدعباس میرحسینی مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران ضمن اعلام همدردی با هموطنان زلزله‌زده خوی که در شامگاه روز شنبه هشتم بهمن ماه دچار این رخ داد طبیعی و مصیبت شده اند، از ارایه خدمات حمل رایگان برای خودروهایی که در زیر آوار مانده‌اند خبر داد.

میرحسینی با اشاره به وظیفه اصلی امدادخودرو ایران برای ارایه خدمات خودرویی به هموطنان در سراسر کشور، در کنار عمل به خدمات‌رسانی، ارایه خدمات حمل رایگان به نزدیک‌ترین نمایندگی یا پارکینگ را در راستای مسوولیت های اجتماعی و همراهی این شرکت با مردم زلزله‌زده خوی اعلام کرد.

امدادخودرو ایران با اعزام چند اکیپ ویژه امدادی به منظور امدادرسانی به خودروهایی که به دلیل زلزله و ریزش آوار قادر به حرکت نبوده را از روز یکشنبه ۹ بهمن ماه در دستور کار خود قرار داده است.

شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰ و وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com به همراه اپلیکیشن‌ ایساکو به صورت شبانه روزی، آماده خدمات‌رسانی به خودروها در سراسر کشور است.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟